» »

Як на телефоні читать файли WordСучасні мобільні телефони далеко ПІШЛИ від дерло моделей и в абсолютній своїй більшості володіють дисплеями СЕРЕДНЯ або великого розміру, что дозволяють читать текстові документи, Такі як створені в редакторі word. Існує ряд способів, за помощью якіх ві можете читать подібні документи на телефоні.

Як на телефоні читать файли Word

Если ваш телефон не є ні смартфоном, ні комунікатором, ві можете використовуват Такі програми, як Word Viewer. Скачайте цею додаток на комп'ютер, после чего відправте его на телефон разом з файлами word, призначеня для читання. После цього вам залиша Тільки запустіті java-приложение и Відкрити з его помощью Потрібний вам документ. Найбільш простим способом для відправкі буде сінхронізація вашого телефону з комп'ютером за помощью дата-кабелю, Bluetooth або інфрачервоного порту. У Іншому випадка ві можете використовуват Такі wap-обміннікі, як amobile.ru.

Смартфони и комунікаторі нерідко обладнані передвстановленім пакетом Microsoft Office або схожого програмою, что дозволяє читать и редагуваті документи на стільніковому. У Іншому випадка ві можете завантажити и Встановити таку програму, Наприклад, Office Suite. Скачайте інсталяційній файл, после чего скопіюйте его в пам'ять вашого мобільного и встановіть. Майте на увазі, что цею вариант Підходить Тільки для комунікаторів и смартфонів.

Ві такоже можете завантажуваті java-книги або створюваті їх самостійно з файлів формату doc и txt. Java-книга - це додаток, запустивши Яке на мобільному телефоні, ві побачим текст документа, з Якого воно Було ворота. Однією з найбільш популярних програм для читання файлів doc и txt є BookReader. З его помощью ві зможете НЕ Тільки перевести документ в додаток для мобільного, а й Встановити Потрібні вам шрифти, колір тексту и фону, а такоже Встановити настройку підсвічування Додатки. Майте на увазі, что при вікорістанні білого тла батарея розряджається Дуже Швидко, а очі втомлюються, тому оптимальним буде середньої Величини шрифт на сірому фоні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: