» »

Як набіраті номерів у коді 499З введенням в Москве двох кодових зон 495 и 499 у багатьох абонентів стали вінікаті проблеми при наборі номерів всередіні міста. При цьом найбільше проблем стали віклікаті дзвінкі з одного номера, Який опинивсь в коді 499 на Інший в тій же кодової зоні.

Як набіраті номерів у коді 499
Вам Знадоби
  • - телефонний апарат;
  • - номер абонента, якому ві Хочете зателефонуваті.

Щоб зателефонуваті з одного телефону з кодом 499 на другий, наберіть 499, а потім відразу номер абонента. Набіраті вісімку и чекати гудка НЕ ​​нужно. После набору Останньоі цифри номера абонента, что віклікається ві почуєте Довгі гудки або сигнал «зайнятості».

Для Дзвінка Із зони 499 абоненту з кодом 495 порядок Дій такий же, як при міжміському дзвінку в межах России. Наберіть вісімку, дочекайся гудка, потім код 495 та номер абонента. Альо, на Відміну Від міжміського зв'язку, оплачуваті цею Дзвінок вам не доведе.

Телефонуйте в Інше місто чи за кордон по телефону з кодом 499 в тій же послідовності, что и до поділу Москви на Дві кодові зони. Для міжміського Дзвінка наберіть вісімку, после гудка - код міста и номер абонента.

Наберіть вісімку, дочекайся гудка і потім 10, код країни, міста та номер абонента при дзвінку за кордон, у тому чіслі в будь-яку країну КОЛІШНИЙ СРСР.

Постарайтеся уточніті, до Якої кодової зони захи Потрібний вам номер, ЯКЩО ві НЕ впевнені, чи остался ВІН в коді 495 або перейшов в 499. Для цього зв'яжіться з контактним центром МГТС по телефону (495) 636-06-36. Назіваті весь номер телефону при цьом необов'язково, Достатньо дерло трьох цифр.

Не забувай про два кодових зонах, ЯКЩО ві телефонуєте на московський телефон, вікорістовуючі префікс 495, и чуєте, что номер набрано неправильно. Спробуйте віклікаті того ж абонента, альо з кодом 499.

Врахуй при цьом, что при дзвінку з одного телефону в коді 495 на Інший, можлива Інша помилка. Порядок набору номерів усередіні неї остался колішнім: тільки сам номер абонента без префіксів. Если ж ві за аналогією з кодовою зоною 499 наберете префікс 495 и номер абонента, точно до нього НЕ додзвонітіся. Спробуйте спочатку набраті Тільки номер. А Якщо не Вийди, а в самому номері Нічого НЕ переплуталі, значити, ВІН ставитися до коду 499 и дзвонити на нього треба з урахуванням цієї Обставини.

Використовуются міжміській формат такоже для Дзвінка з телефону кодової зони 495 в зону 499. Наберіть вісімку, дочекайся гудка, потім наберіть код 499 та номер абонента, что віклікається.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: