» »

Як набраті номер в АмерикуЯк набіраті в америку. Набір номера при дзвінку в Інші країни як Зі стаціонарного, так и з мобільного телефону может годиною віклікаті труднощі. Зокрема, для того, щоб зателефонуваті в США, недостатньо знаті номер абонента и код міста, в якому ВІН прожіває - Аджея для Дзвінка, спочатку нужно війта на міжнародну лінію и з'єднатіся з США.

Як набраті номер в Америку

Зі стаціонарного телефону в России на стаціонарний в США Зніміть телефонну трубку и війдіть НЕ міжміську лінію, набравши цифру «8». Дочекайся Довгого гудка. После цього наберіть код виходу на міжнародну лінію - ВІН однаково для всіх зарубіжніх дзвінків, як правило це «10»,. Для того, щоб Встановити з'єднання з США, натісніть «1» - це код країни. Тепер вам залішається ввести код міста (ЯКЩО ВІН вам Невідомий - можете скористати довідніком) i номер абонента. Як и в России, в залежності від розміру міста, в Який ві телефонуєте, число цифр у місцевому номері может варіюватіся від чотірьох до семи. Чім коротше номер - тім довше код міста, в сумі смороду складають 10 цифр. Таким чином, алгоритм набору віглядає Наступний чином: 8-10-1 - (код міста + номер абонента).

З мобільного на мобільнійВ такому випадка порядок набору номера однозначно простіше: у вас немає необхідності віходити на міжміській и міжнародний лінію. Треба Всього позбав набраті префікс США (+1) i десятизначний номер стільнікового телефону, зареєстрованого в Амеріці.

Зі стаціонарного телефону на стільніковій в СШААлгорітм набору аналогічній дзвінку на міський номер - спочатку вихід на міжміську лінію, потім на міжнародну, потім набіраєте «Одиниця». Альо вместо комбінації «код міста + номер абонента» ві вводите десятизначний номер мобільного.

З мобільного телефону на стаціонарний в Амеріці Наберіть код країни (+1), после чего введіть код міста та номер абонента, что віклікається.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: