» »

Як знайти супутник "Ямал"Як знайти супутник. «Ямал» - це один з найпопулярнішіх и затребуваніх супутніків телемовлення, Який передает сигнал безлічі российских каналів, что знаходяться у відкрітому доступі. Для налаштування супутнікової антени на «Ямал" не обов'язково запрошуваті фахівців. Це можна сделать самостійно.

Як знайти супутник "Ямал"
Вам Знадоби
  • - антена;
  • - ресивер;
  • - будівельний рівень;
  • - транспортир;
  • - Виска.

Для качану зберіть и поставте антену. Ее стійку встановіть строго вертикально. Для цього використову будівельний рівень. Если антена має кільце, то воно теж винна розміщуватісь горизонтально.

Розрахо кут, под Яким видно супутник. Кут місця - це нахил, под Яким антена по вертікалі дивуватися на супутник. За помощью Схили та шкільного транспортира встановіть дзеркало антени. Координати міст можна найти на багатьох сайтах в інтернеті.

Далі налаштуйте супутниковий приймач. Зайдіть в пункт «Меню» - «налаштування», натісніть «Пошук каналів», а потім «налаштування антени». У полі «Частота гетеродина» поставте 5150.

У назві супутника впишіть будь-яке слово. Деполяризатор вставляті в конвертор НЕ нужно, ТОМУ ЩО невідомо, в якому становіщі ВІН винен перебуваті. Сильний транспондер пріймається и без нього. Потім натісніть ОК.

Введіть ШВИДКІСТЬ 28000, частоту транспондера 3645, FEC? І знову натісніть ОК.

Ресивер спробує найти каналізац, альо НЕ знайде їх. Це звітність, для того, щоб з'явилася шкала якості цифрового сигналу и шкала, яка вімірює аналоговий рівень. У Деяк ресіверах звітність, натиснута кнопку Exit, зайти в параметри терміналу и найти контроль сигналу. Если антена НЕ налаштована на супутник, обідві шкали показуватімуть.

Тепер плавно крутите антену по азимуту. Як Тільки вона потрапляє на супутник, аналоговий рівень почном рости, а на другий шкалою появится Якість.

Підстройте антену по вертікалі и горізонталі, щоб домогтись максимально можлівої якості сигналу. Далі знайдіть в інтернеті список частот супутника «Ямал», налаштуйте термінал и насолоджуйтеся Улюблений каналами.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: