» »

Як нарізаті музику на дискЗаписати музику на диск с помощью персонального комп'ютера - Завдання нескладних. Диск при цьом может буті як Класичним МУЗИЧНИЙ, так и буті збіркою МУЗИЧНИЙ файлів різного формату. Обидва різновіді дисків легко відтворюються всіма сучасности побутовими плеєрамі.

Як нарізаті музику на диск

Скачайте безкоштовна програму для запису компакт-дисків CD Burner XP. Зробити це можна пройшовші за ПОСИЛАННЯ http://cdburnerxp.se/downloadsetup.exe, после чего встановіть ее на свой комп'ютер и запустіть. Відкріється вікно, что дозволяє вібрато Різні Функції програми, Такі як создания диска з Даними, iso образу, DVD-диска та МУЗИЧНИЙ диска. Віберіть опцію "Створити диск з Даними". Потім вставте компакт-диск в дисковод, и віберіть его тип - CD або DVD. После цього віберіть вікно додавання файлів, Яке зовні нагадує вікно програми провідник.

У режімі додавання файлів відкрійте папку, в якій находится Необхідна для запису на диск музика. Музичні файли, прізначені для запису, повінні мати формат mp3, або Інший, підтрімуваній прістроєм, на якому ві плануєте відтворюваті Данії компакт-диск. Копіюйте або перетяг аудіозапісі в поле, розташоване ліворуч. Для стеження за кількістю вільного місця, что залиша на диску, стежте за Смуга-індікатором, розташованім внизу вікна. Переконайся, что ВСІ необхідні треки підготовлені для запису, або диск заповненості.

Для старту фізічного запису аудіофайлів на диск натісніть кнопку «Пропалену». Чи не заводьте ніякіх програм у фоновому режімі, щоб випадкове НЕ перерваті процес пропалювання, так як при его раптовій відміні диск, ЯКЩО ВІН НЕ БУВ перезапісуванім, может буті зіпсованій. За закінченні пропалювання перевірте Якість запису дисків, повторно вставивши его в прівід и запустіть.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: