» »

Як налаштовуваті супутникову антенуСупутникове телебачення - це комплект обладнання, что вікорістовується для прийому телевізійніх програм, Які передаються через супутники зв'язку. Смороду розташовуються над екватором на геостаціонарніх орбітах. Найбільш проста система - супутникова антена («тарілка»), конвертор и супутниковий ресивер. Такоже Супутникове обладнання дозволяє налагодіті Телефонний або інтернет ПОВІДОМЛЕННЯ в місцях, де звічайні системи зв'язку недоступні. Сейчас пошірені Супутникові системи, орієнтовані на налаштування на три супутники: Amos, Sirius и Hot Bird.

Як налаштовуваті супутникову антену
Вам Знадоби
  • супутникова антена, ресивер, телевізор, компас программа Satellite Antenna Alignmen

Встановіть центральний супутник (у цьом випадка це Sirius), для цього дріт від конвертора підключіть до входу 1 DiSEqC - Перемикач, а потім з виходом «Receiver» підключіті кабель на вхід тюнера. Для продовження налаштування звітність, підключіті супутниковий ресивер до телевізора І, відповідно до інструкції, прізвесті необхідні установки параметрів. Віберіть у головному меню тюнера вібрато режим «Установка антени», в «Ручному Пошук» встановіть частоту 11766 MHz, полярізація «H» (горизонтальна), ШВИДКІСТЬ потоку 27500 SR. Це найбільш Сильний транспондер супутника Sirius.

Візначте за компасом Південь. Згідно широти и довготі точки установки супутнікової антени (місто), програмою Satellite Antenna Alignmen візначте кут нахилится антени відносно горизонту. Повертаючі антену вгору-вниз (вліво-вправо), добійтеся появи сигналу. ВІН Складається їх двох Показників «якість» и «сила» (орієнтуйтеся на «якість»). Если сигнал НЕ віявляється, змініть Трохи нахил супутнікової антени и повторіть поиск. Це слід делать плавно и НЕ поспішаючі. После фіксації сигналу, добійтеся его максимального значення. Потім увімкніть режим «сканування». На екрані телевізора з'явитися список каналів даного супутника.

Зафіксуйте ВСІ Кріпильні елєменти супутнікової антени. Затяги їх хрест-навхрест, при це спостерігаючі за сигналом, щоб ВІН НЕ втрачав свое значення. После правильного налаштування на супутник Sirius, что НЕ Повертаюсь больше супутникову антену.

Налаштуйте транспондер на супутник Hot Bird. Для цього Попередньо підключіть до входу 1 DiSEqC-Перемикач конвертор Hot Bird (тимчасово вімкніть центральний конвертер). Руху Тримач конвертора по кріпільної планки мультіфіда вперед-назад, вправо-вліво, Шукайте сигнал Із супутника. После появи стійкого сигналу, проскануйте его и закріпіть. Настройку на супутник Amos зробіть аналогічно, так само, як и Hot Bird. Частота - 10723 MHz, полярізація «Н», ШВИДКІСТЬ потоку 27500.

Підключіть DiSEqC-Перемикач после налаштування всех трьох супутніків «Вхід А» - Amos, «Вхід B» - Sirius, «Вхід С» - Hot Bird. Віберіть у меню супутникового тюнера в режімі «Установка антени» режим установки конвертора и виставте DiSEqC на кожному супутник згідно підключеннях.

Віберіть режим «Автоматичне налаштування» у головному меню и проскануйте супутники.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: