» »

Як налаштуваті каналізац кабельного телебаченняЕсли ві корістуєтеся услуг кабельного телебачення по віділеній Лінії, яка-небудь Налаштування не потрібна - Достатньо підключіті до телевізора приставку-декодер. Альо в багатьох Будинка додаткові канали подаються по кабелю колектівної антени. Щоб буті Впевнений, что прійматіся будут смороду ВСІ, звітність, періодічно перенастроюваті телевізор.

Як налаштуваті каналізац кабельного телебачення

Переконайся, что до антенного входу телевізора підключеній кабель самє колектівної, а не кімнатної антени. Если вам звітність, прійматі Частину каналів, відсутніх в кабельній мережі, з кімнатної антени, підключіть їх разом через Розгалужувач. За відсутності в ТЕЛЕВІЗОРІ суміщеного входу МВ-ДМВ або пам'яті на безліч каналів підключіть до нього Відеомагнітофон або DVD-рекордер з тюнером. Если вам відомо, что частина каналів у кабельній мережі мовить у цифровому форматі, а телевізор прійматі їх нездатній, підключіть зовнішній цифровий тюнер-декодер. Антену вихід відеомагнітофона, рекордера або тюнера-декодера з'єднайте з антенного входу телевізора, даже ЯКЩО смороду и так підключені нізькочастотнімі кабелями. Врахуй, что будь-яке з ціх прістроїв пропускає сигнал через себе Тільки будучи включеним в ятір (за рідкіснімі віняткамі). Всі перемикань здійснюйте при Повністю знеструмленій апаратурі.

Візьміть пульт телевізора и натісніть на ньом клавішу, призначеня для входу в меню. Знайдіть у ньом пункт, відповідній автонастройці Зі сканування. Розташування цього пункту поклади від МОДЕЛІ апарата. За будь-яких ускладнене зверніться до інструкції.

Во время автоналаштування НЕ вімікайте живлення апарата. Дочекайся завершення процедури. После цього при бажанні отсортируйте каналізац вручну. Способи Здійснення цієї Операції сильно відрізняються від МОДЕЛІ до МОДЕЛІ, тому в разі ВИНИКНЕННЯ будь-яких труднощів такоже зверніться до інструкції. Если телевізор має цифровий тюнер, автопошук аналогових и цифрових каналів Проведіть роздільно, перемікаючі апарат у відповідній режим.

Тепер віберіть на ТЕЛЕВІЗОРІ тієї з AV-входів, до Якого підключеній Відеомагнітофон, DVD-рекордер або тюнер-декодер цифрового телебачення. Увімкніть відповідній прилад и оуществіте его автонастроювання, а при бажанні - и ручне сортуваннях аналогічнім чином.

У великих містах повторюйте процедуру раз на півроку - самє з такою періодічністю в кабельній мережі зазвічай змінюється сітка каналів. При появі в під'їзді оголошень для включення в кабельних мереж новіх каналів Проведіть автопошук Дострокове.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: