» »

Як налаштуваті каналізац на ТЕЛЕВІЗОРІ SamsungНалаштування каналів телевізора Samsung не відрізняється кардинальним чином від подібної процедури на телевізорах других фірм. Серія телевізора Samsung такоже НЕ має принципова значення, тому як алгоритм поиска каналів на всех моделях є схожим.

Як налаштуваті каналізац на ТЕЛЕВІЗОРІ Samsung
Вам Знадоби
  • - Телевізор Samsung будь-якого типу (кінескопній, рідкокрісталічній, плазмовий, LED);
  • - пульт дістанційного Керування;
  • - антена (аналоговий кімнатна, вулично, кабельна) або приставка цифрового телебачення.

Увімкніть телевізор, Переконайся, что антена (цифрова приставка) коректно прієднана до СПЕЦІАЛЬНОГО гнізда на задній панелі телевізора. После цього переходьте до налаштування каналів телевізора.

Натісніть кнопку «меню» («menu») на пульті дістанційного Керування. Если меню представлено англійською (іспанською, німецькою та ін) мові, Трохи побродите з налагодження и перейдіть на російську. Перед вами відкріється меню в можлівістю Зміни будь-яких установок вбудованої прошивки. Віберіть опцію «поиск / налаштування каналів».

Як налаштуваті каналізац на ТЕЛЕВІЗОРІ Samsung
Телевізор Samsung дозволити вам вібрато тип Підключення (цифровий або аналоговий) i вид поиска каналів (ручний або автоматичний). Візначтеся з Вищевказаними промовами и приступайте до поиска.

Налаштуйте КОЖЕН канал окремо. Зайві каналізац можна ВИДАЛИТИ, а відсутні спробуваті найти заново. Если ві здійснюєте поиск каналів помощью звічайної аналогової кімнатної антени, то в такому випадка Якість відтворення каналів Багато в чому залежатіме від ее місця розташування. Віберіть оптімальне розташування для антени, после чего індивідуально переглядалось КОЖЕН канал на предмет ВИНИКНЕННЯ сторонніх шумів и телевізійніх Перешкоди.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: