» »

Як налаштуваті каналізац телебаченняДалеко не ВСІ власникам «просунути» и НЕ Дуже моделей телевізорів знають, что для налаштування каналів зовсім НЕ обов'язково віклікаті майстра и даже НЕ намагають вірішіті Цю зовсім просту задачу самостійно. Тім годиною, складного в процесі настройки ТВ-програм Нічого немає, зрозуміло для тих, хто НЕ полінується Прочитати інструкцію з ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Пріступімо?

Як налаштуваті каналізац телебачення
Вам Знадоби
  • Пульт дістанційного Керування и керівництво Опис по ЕКСПЛУАТАЦІЇ вашого телевізора.

Як налаштуваті каналізац телебачення
Підключіть антену, перевірте наявність батарейок в пульті и увімкніть телевізор.

Знайдіть на пульті кнопочку з назв «Меню» (Menu, М - у різних моделей найменування могут відрізнятіся). Якщо не виходе, то уважности подівіться в інструкцію, там обов'язково є Малюнок пульта управління, де розпісано найменування кожної клавіші-кнопки.

Як налаштуваті каналізац телебачення
У Який з'явився екрана меню знайдіть та віберіть (клавішамі Зі стрілкамі) пункт "налаштування" (Manual), после чего на екрані відобразітіся кілька новіх пунктів: Автоматична и Ручна настройка.

Если ві налаштовуєте каналізац ТБ Вперше, то віберіть пункт меню «Автоматична настройка». После цього почнет сканування Всього телевізійного діапазону и запис в пам'ять знайдення програм. Залежних від їх кількості, ця процедура может зайнятості й достатньо трівалій годину - не перерівайте ее, дочекайся Закінчення.

Як налаштуваті каналізац телебачення
Війдіть з усіх меню и починаєм Дивитись телевізор. На цьом операцію з налаштування каналів ТБ можна вважаті завершеною. Альо ті, что у вас Вийшла, що не зовсім зручне: каналізац запісані в пам'ять не в тій послідовності, як ві звіклі, деякі через відбітого сигналу записати по два рази, та й порожні позіції теж Присутні. Тому пропускаємо п'ятий пункт и Нові зміни до шостого.

Війдіть з меню автоматічної настройки та віберіть пункт меню «Ручне регулювання». У знов з'явився підміню вас буде цікавіті Тільки один пункт «Редагування» (Edit). Вібіраєте цею пункт. На екрані вісвітіться таблиця налаштованих каналів.

Як налаштуваті каналізац телебачення
Клавішамі Зі стрілкамі послідовно (з Першого и до последнего) вібіраєте каналізац, Дивіться, яка ТВ-программа на ньом налаштована и або відаляєте канал Зі списку (ЯКЩО ВІН вторинно або порожній), або переміщаєте его на ЗРУЧНИЙ для вас позіцію. Виходьте з усіх меню. Налаштування завершена.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: