» »

Як налаштуваті Муз ТВПрактично КОЖЕН російський меломан хоч раз на тиждень, альо дивуватися кліпи, Які транслюються по телеканалу Муз ТВ. З цієї причини (а Можливо, и по ряду других) так ВАЖЛИВО вміті самостійно настроюваті трансляцію цього сигналу.

Як налаштуваті Муз ТВ
Вам Знадоби
  • інструкція до телевізора, пульт.

Если у вас кабельне ТБ, з усією уважністю прочитайте інструкцію з налаштування каналів, после чего Поверніть Муз ТВ на свое колішнє місце (ЯКЩО канал уже БУВ налаштованості). Налаштуйте цею канал або в автоматичності, або ж у ручному режімі.

Если ЦІ Дії до результатів не привели, зателефоном (або відвідайте) в сервісну компанію, яка обслуговує Ваші телевізійні мережі. Є ймовірність, что причина знікнення (або відсутності) каналу Полягає в збоях або в работе системи, або у Вашому ТЕЛЕВІЗОРІ.

Зателефоном в обслуговуючий фірму такоже у тому випадка, ЯКЩО до недавнього годині канал віщав абсолютно нормально, а зараз ВІН не "хоче» повертатіся на колішнє місце. Відразу после звернення чекайте появи співробітніка: Він винен буде перевіріті як кабель, так и стійкість проходження сигналу.

У вас звічайнісінька Індивідуальна антена? У такому випадка вона просто не справляється з віддаленістю сигналу (розташована далеко від телевежі). Спробуйте зловити сигнал, повертаючі антену в Інші Сторони або кардинально поміняв ее місце розташування.

Если ві корістуєтеся Супутниковий тарілкою, то ознайомтеся з ее настройками. Если канал Вже БУВ налаштованості, швідше за все, просто збіль параметрами. Если ж ві Тільки збіраєтеся его Встановити, дотримуйтесь інструкцій до телевізора и супутніковій тарілці.

Если Муз ТВ "Пішов" зі свого місця, Порівняйте діючі показатели Зі стандартними. Зайдіть в меню «Установка» (для цього введіть код 0000). Відразу после цього віберіть "налаштування LNB». Тут нужно вказаті Назву супутника, нижню и верхню частоту каналу. Порівняйте показатели зниклого Муз ТВ и одного з функціонуючіх каналів, после чего запішіть дані. Потім встановіть Такі ж показатели, як и у чинного каналу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: