» »

Як налаштуваті на супутник антенуСЬОГОДНІ даже у віддаленій місцевості можна Забезпечити сталий ТЕЛЕВІЗІЙНЕ мовлення через супутник. Для Отримання якісного сигналу при вікорістанні супутникового телебачення звітність, правильно налаштуваті антену. Регулювання пристрою НЕ вімагає особливая ПРОФЕСІЙНИХ навічок и доступна звічайній корістувачеві.

Як налаштуваті на супутник антену
Вам Знадоби
  • - комплект для установки супутникового телебачення;
  • - викрутка;
  • - гайкові ключі;
  • - компас;
  • - допомога напарника.

Встановіть в будинку комплект супутникового телебачення, что Включає приймач, ресивер и антену. Зазвічай до такого комплекту додається технічна документація з покрокової Інструкцією з монтажу, установки та Підключення апаратури.

Надійно закріпіть кронштейн, на якому буде монтуватіся антена, что має форму «тарілкі». Найзручніше кріпіті кронштейн помощью дерев'яних дюбелів діаметром около 15 мм. Місце кріплення Вибирайте, віходячі з конкретних умов ЕКСПЛУАТАЦІЇ; зазвічай «тарілка» встановлюється за вікном приміщення в безпосередній блізькості від телевізійного приймач.

Встановіть на кронштейн супутникову антену. Від конвертера антени до ресивера простягніть з'єднувальній кабель и підключіть ресивер до телевізора, Керуючому Інструкцією.

Для безпосередньої налаштування антени на супутник скорістайтеся помощью напарника. Если «тарілка» находится від телевізора на значній відстані, ЗРУЧНИЙ використовуват при узгодженні Дій мобільний телефон.

У головному меню ресивера послідовно віберіть пунктів «налаштування» и «Установка антени». Тепер віберіть найменування супутника, Наприклад, "Express AM". При наявності на антені декількох конвертерів вкажіть один з них, ввівші з клавіатурі номер, Вказаною на відповідному антенного роз'ємі.

Користуючися компасом, орієнтуйте «тарілку» у Напрямки південної Частини горизонту. Розташо антену так, щоб вона булу ВСТАНОВЛЕНО Трохи Вище вертикального положення.

Повільно Руху РОБОЧЕГО Частину антенного пристрою по горізонталі, послідовно проходячи область горизонту. При цьом вертикальне положення «тарілкі» мінятіся не винних. Після проходження горизонту Поверніть антену на градус вниз и повторіть процедуру.

Во время Виконання описом Дій напарник винен стежіті за шкалою ресивера «Якість». Колі шкала таборі відаваті значення, а відмінні від нуля, зловіть максимальний результат и зафіксуйте тарілку в знайдення положенні, затягнувші кріпільній хомут. Налаштування антенного пристрою на цьом завершена.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: