» »

Як налаштуваті новий каналБагато хто считает, что налаштуваті канал на ТЕЛЕВІЗОРІ - праворуч й достатньо важка, тому віклікають для цього майстрів и платять їм за це немаленькі гроші. Альо ж насправді, ЯКЩО розібратіся, все досить-таки просто: треба Всього позбав взяти в руки пульт дістанційного Керування (можна обійтіся и без нього, альо з ним вам буде набагато зручніше) i Почати слідуваті запропонованім нижчих інструкцій. Отже, пріступімо.

Як налаштуваті новий канал

Для Здійснення налаштування каналу можна використовуват пульт ДУ, можна обійтіся и без нього, меню буде таке ж. Отже, вібіраєте на пульті кнопку "Меню" і натіскаєте на неї. Если меню Преса мовою, то все простіше, ЯКЩО ж меню англомовне, то спочатку поміняйте мову. Для цього тиснеться нижню кнопку на пульті и переміщаєте покажчик до появи слова Language, далі міняєте мову на російську.

После входу в режим меню переміщаєте покажчик до появи режиму "налаштування", натіскаєте его, и перед вами з'являється кілька пунктів: "Ручна налаштування" і "Автоматична налаштування". Если каналізац настроюються Вперше, то скорістайтеся "Автоматічної настройка".

Телевізор буде автоматично шукати каналізац и запам'ятовувати їх у Цій послідовності, а Це не зовсім зручне, Аджея для багатьох звичних вважається розстановка: 1 - "Перший канал", 2 - "Росія 1" і т.д. Тому после того, як автоматична настройка завершена, візьміть аркуш паперу и запішіть ВСІ налаштовані каналізац.

Далі здійснюємо персональну настройку каналів. Для цього зайдіть в меню "Ручне налаштування", там ві побачим кілька підпунктів. Розглянемо, для чого смороду нужні.Пункт "Номер каналу" необхідній для того, щоб канал БУВ на тому місці, де ЗРУЧНИЙ вам, тоб НТВ на четвертій кнопці пульта и т.д.Пункт "ДІАПАЗОН". Телевізор может працювати на трьох діапазонах, найчастіше при налаштуванні смороду перемікаються автоматично, альо на Деяк марках телевізорів їх звітність, перемікаті вручну. Пункт "Частота" потрібен для того, щоб знаті на якій частоті розташовується тієї чи Інший канал.Пункт "Точна настройка" допомагає підлаштуваті канал, тоб по возможности поліпшіті Якість сигналу.

Такоже в меню є пункт "Зберегти после всех налаштування", натіскайте его и зберігайте номер каналу. Пункт "Встановлення каналів" працює так: віставляєте номер каналу, Наприклад 1 і в пункті "Частота" шукаєте "Перший канал", далі натіскаєте на пункт "Зберегти". Продовжіть далі до тихий ПІР, поки все не виявило на своих місцях. Все, настройка завершена.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: