» »

Як налаштуваті роутер-маршрутизаторЕсли в межах однієї квартири є кілька комп'ютерів або ноутбуків, то Користувачі воліють поєднуваті їх у локальних мереж. Крім того, основною метою создания Такої мережі є забезпечення доступу в інтернет Зі Всього устаткування.

Як налаштуваті роутер-маршрутизатор
Вам Знадоби
  • Wi-Fi маршрутизатор.

Давайте для качана візначімо тип локальної мережі, якові ві створюватіме. Розраховується Все дуже просто. Если ві будете підключаті Тільки стаціонарні комп'ютери, то найрозумніше використовуват дротові ятір. Если ж до складу локальної мережі будут входити и комп'ютери, и ноутбуки або Тільки ноутбуки, то створіть Бездротовий або комбіновану ятір.

Залежних від прийнятя вами решение, Придбай роутер або Wi-Fi маршрутизатор. Як приклад ми розглянемо создания Комбінованої мережі з використаних Wi-Fi маршрутизатора, ТОМУ ЩО его настройка Включає ВСІ Можливі пункті.

Придбай цею Пристрій и встановіть его в квартирі. Підключіть до нього ВСІ стаціонарні комп'ютери помощью мережевих кабелів. Використовуются для цього роз'єми Ethernet (LAN) в маршрутізаторі.

Підключіть до роз'єму Internet (WAN) кабель з'єднання з Інтернетом. Увімкніть один з комп'ютерів, підключеніх до маршрутизатора, и запустіть на ньом браузер. Введіть у его адресності рядок IP-адреси Wi-Fi маршрутизатора. Если ві НЕ добре там его, то вівчіть керівництво Опис користувача.

Знайдіть меню Internet Setup Settings (налаштування мережі інтернет) i відкрійте его. Заповніть Потрібні поля так, як це рекомендує делать ваш провайдер. Більш детальної інформацію ві можете отріматі у спеціалістів технічної служби. Збережіть налаштування. Ві Вже создали локальних мереж, и ВСІ комп'ютери, підключені до маршрутизатора, отримай доступ до інтернету.

Тепер займемося налаштування бездротової мережі. Відкрійте пункт Wireless Setup Settings (налаштування Wi-Fi). Введіть SSID (имя) i password (пароль). Віберіть тіпі безпека й радіосігналу з можливіть варіантів. Збережіть Зміни и перезавантажте маршрутизатор. Переконайся в наявності бездротової точки доступу и підключіть до неї ВСІ ноутбуки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: