» »

Як налаштуваті САТЕЛІТЯк налаштуваті САТЕЛІТ. У Данії годину в інтернеті все більш ШИРОКЕ Поширення набуваються сайти-сателіті, Які створюються спеціально для Просування будь-якого ресурсу в Мережі або пошуково системах путем размещения на ньом авторитетних ПОСИЛАННЯ. Для того щоб САТЕЛІТ прініс велику возбудить уголовное просувному сайту, звітність,, щоб ВІН БУВ максимально Унікальний. Тому при розробці и створенні такого сайту особливая уваг слід пріділяті его правильному налаштуванні.

Як налаштуваті САТЕЛІТ

Як правило, для створення сайтів-сателітів застосовуються Такі Способи І ТЕХНОЛОГІЇ: Движок CMS - відрізняється простотою установки, великою різноманітністю плагінів, шаблонів, что дозволяють сделать сайт більш зручне и Привабливий для пользователя.Использование файлів (мова гіпертекстової розміткі HTML и каскадні табліці стілів CSS ). Перевага даного способу розробки сателітів є швидка ШВИДКІСТЬ завантаження, відсутність баз даних и Невеликий розмір, что дозволяє сайту не позічаті Багато місця на хостингу.

Особливо слід відзначіті движок WordPress, такоже широко вікорістовується для создания сателітів. Популярність среди розробніків Данії движок отримав, Завдяк різноманіттю самих різніх плагінів, а такоже ЗРУЧНИЙ та легкому інтерфейсу, что дозволяє створюваті сайти за кілька хвилин.

Для налаштування сателіта на WordPress вам в Першу Черга нужно буде візначітіся з оформленням вашого сайту. Для цього віберіть вподобання шаблон з тихий, что є в бібліотеці програми, и почістіть его від зовнішніх ПОСИЛАННЯ. После цього подумайте, чи Хотіли б ви, щоб Користувачі, годину від годині заходять на ваш сайт, коментувалі новини и статьи.

Для Заборона коментарів вам буде нужно Встановити плагін RC Link Redirector, Який, як правило, вікорістовується для Перетворення зовнішніх ПОСИЛАННЯ у внутрішні путем редіректу (перенаправлення), або ВИДАЛИТИ з віхідного коду сайту-сателіта форму для додавання ПОСИЛАННЯ в текст. Если ж ві таки вірішілі дозволіті коментування статей сателіта, то для додаткової безпеки встановіть на сайт плагіні від спаму, Наприклад, Akismet або DCaptcha.

Такоже настройка сателіта, як на WordPress, так и на других ДВИГУН, має на увазі Збільшення кількості сторінок сайту. Для цього вам буде нужно Встановити плагін WP-PageNavi, Який до того ж ще й створює пагінацію (навігацію, нумерацію) сайту, и до шкірного нового посту додаваті тег, что застосовується для додавання посилання на агентство продовження ПОВІДОМЛЕННЯ (зазвічай супроводжується написа «Читати далі» ).

Для налаштування сайту-сателіта на движку WordPress можна Встановити наступні додаткові плагіні: - Simple Tags застосовується для создания, Редагування и управління міткамі, с помощью якіх такоже можна збільшити число сторінок сайту; - RusToLat перетворює незрозумілі символи, что з'являються в URL-адресах до запісів, в латінські букви; - Dagon Design Sitemap Generator вікорістовується для создания карти сайту; - Google XML Sitemaps створює XML-карту сайту; - All in One SEO Pack оптімізує САТЕЛІТ; - WordPress Database Backup необхідній для бекапу Баз Даних и відправкі їх на пошту.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: