» »

Як налаштуваті універсальний пульт управлінняУніверсальні пульти дістанційного Керування - відмінний Винахід, Яке дозволяє позбутіся від безлічі пультів на журнальному столику. Смороду могут підходіті до всієї електроніці, яка є в будинку. Щоб прістроєм можна Було Керувати роботом телевізора, кондиціонера, DVD-плеєра та Іншого, звітність, его налаштуваті.

Як налаштуваті універсальний пульт управління
Вам Знадоби
  • - універсальний пульт;
  • - інструкція.

Зніміть кришку відсіку для батарейок, дотрімуючісь полярності, вставте елементи живлення в пульт дістанційного Керування. Зазвічай їх нужно два, смороду повінні належати до ААА типу. Підключіть до електромережі ту домашню техніку, на управління Якою ві Хочете налаштуваті універсальний пульт.

Відкрійте інструкцію до Універсального пульту, знайдіть у ній положення про ті, до техніки якіх віробніків цею Пристрій Підходить. Для англійської Версії це буде Розділ Brand. У кожної ФІРМИ є свой код, відзначте ті комбінації, Які вам необхідні. Візначтеся, як будете налаштовуваті пульт дістанційного Керування - помощью автоматичного поиска кодів, або вручну.

Щоб налаштуваті універсальний пульт вручну, включіть тієї Пристрій, на управління Яким ві Хочете его запрограмуваті. Натісніть одночасно на кнопку SET и ту кнопку, яка відповідає потрібній техніці - TV, DVD, AUX и так далі. После того, як на панелі кнопок пульта загориться світлодіодній індикатор, знайдіть відповідній бренду трізначній код, введіть цифри по порядку. Если настройка завершена, алгоритм Дій БУВ Дотримання в точності, індикатор згасне.

Здійсніть Автоматичне налаштування пульта дістанційного Керування. Спочатку включіть Пристрій - стереосистему, мікрохвільовку и так далі. У телевізора при цьом винен працювати будь-який з каналів, в DVD-програвач и музичний центр звітність, Вставити диск. Направте універсальний пульт на потрібну Одиниця техніки, натіснувші кнопку SET, утрима Якийсь годину. Одночасно натісніть на ту кнопку, под Якою значитися Пристрій. Як Тільки загориться підсвічування клавіші POWER - налаштування пульта завершена.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: