» »

Як налаштуваті цифровий тюнер телевізораЦифровий тюнер для телевізора. Телевізійний кабельне цифрове тюнер прізначається для декодування цифрових ТБ каналів, Які транслюються в шірокосмугової мережі кабельного оператора, и Перетворення цифрових ТБ каналів в аналогові для прийому та перегляду на ТЕЛЕВІЗОРІ.

Як налаштуваті цифровий тюнер телевізора
Вам Знадоби
  • кабельне цифрове ТВ тюнер з кабелем електроживлення и Виделка 220В, пульт дістанційного Керування (ДУ) з батарейками тип - АА, RCA аудіо-відеокабель з'єднувальній.

Війміть кабельний ТВ тюнер з коробки, візуально перевірте цілісність ЕЛЕМЕНТІВ декодера. Відкрійте кришку на пульті ДУ и вставте в нього Дві батарейки типу АА, дотрімуючі при цьом полярність. Підключіть антенний кабель, на кінці Якого є накручуємо або обжимной роз'єм F-типу до RF-in (Ant-in) входу комутаційної панелі, розташованої з задньої Частини ТВ тюнера.Подключіте RCA аудіо-відео кабель, что находится в комплекті, до колірніх роз'ємів комутаційної панелі на задній стороні ТВ тюнера, з одного боку и до відповідніх колірнім роз'ємів телевізора - з Іншого боку.

Увімкніть цифровий тюнер и телевізор. Переключіть на відповідній вхід, Наприклад на TV / AV.Нажміте на пульті ДУ ТВ тюнера «Меню». Переведіть курсор на Розділ «Автопоиск каналів» и натісніть кнопку «ОК». Тюнер почном перебір каналів. За закінченню автоматичного поиска каналів на екран будут віведені знайдені. Натісніть «ОК» на пульті ДУ.Для виходе з «Головного меню» кілька разів натісніть Кнопка виходу з меню або в «Головному меню» переведіть курсор помощью кнопок управління в положення «Вихід» и натісніть «ОК». На ліцьовій панелі ТВ тюнера буде вісвітлюватіся номер канала.Еслі Хочете шукати каналізац вручну, то слід в підрозділі меню вібрато - «Ручний поиск каналів». Опція «Скинути каналізац» - скине ВСІ попередні налаштування каналів. Для повторного поиска натісніть «Автопоиск каналів». Для сортуваннях каналів, для групування списку або перенесеним каналу на Інший номер, слід вібрато опцію «Сортуваті каналізац». После кожної Зміни, натіскайте "ОК". Для перегляду Електронної програми передач (EPG), слід натиснута кнопку «EPG» на пульті ДУ. На екран буде віведено два списки: вгорі - список каналів, внизу - список передач для Вибраного каналу. Для переміщення по списку використовуются кнопки управління на пульті «вгору» «вниз». Для виходе з меню «EPG» слід натиснута «Exit» на пульті ДУ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: