» »

Як навчитись прошіватіДля того щоб налаштуваті локальних мереж з доступом до інтернету, рекомендуються використовуват маршрутизатор (роутер). У випадка з Бездротовий МЕРЕЖА, краще купуваті Пристрій з підтрімкою каналу Wi-Fi.

Як навчитись прошіваті
Вам Знадоби
  • Wi-Fi маршрутизатор, мережевий кабель.

Віберіть відповідній Wi-Fi маршрутизатор. Це обладнання винне відповідаті Вимогами вашого провайдера (в даним випадка мається на увазі канал зв'язку з сервером LAN або DSL) i характеристикам Бездротовий прістроїв, что підключаються до нього.

Перед налаштування Wi-Fi маршрутизатора его звітність, буде прошити, тоб Оновити версию програмного забезпечення даного пристрою. Відвідайте офіційний сайт виробника вашого маршрутизатора. Знайдіть Останню версию прошивки для даної МОДЕЛІ (або схожого з нею) i скачайте ее.

Підключіть Wi-Fi маршрутизатор до електромережі. З'єднайте з одним з йо портів LAN або Ethernet персональний комп'ютер або ноутбук. Використовуются для Здійснення даного з'єднання мережевий кабель RJ 45.

Кабель провайдера підключіть до каналу Internet (WAN, DSL). Увімкніть комп'ютер и маршрутизатор. Для оновлення програмного забезпечення вам не Потрібні ніякі додаткові програми.

Запустіть інтернет браузер и Заповніть его адресності рядок IP-адресою Wi-Fi маршрутизатора. На сторінці браузера відкріється головне меню налаштування обладнання. Перейдіть до пункту Main Interface (Програмне забезпечення, Версія ПЗ). Знайдіть кнопку "Перегляд" або Browse и натісніть ее.

Вкажіть файл-прошивку, Який ві завантажено з офіційного сайту. Дочекайся Завершення оновлення програмного забезпечення. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор, ЯКЩО дана процедура не Відбулася автоматично.

Тепер можете приступати до налаштування доступу до інтернету и створеня бездротової точки доступу. Для цього відкрійте меню Internet Setup Settings або WAN (налаштування інтернету) i Wireless Setup Settings (налаштування Wi-Fi).

Обов'язково збережіть Зміни Налаштування. Ще раз перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: