» »

Як Оновити прошивку dir 100D-link DIR-100 - це бюджетна модель маршрутизатора, призначеня для Підключення стаціонарних комп'ютерів до інтернету и об'єднання їх в єдину локальних мереж. Для стабільної роботи цього пристрою рекомендуються оновлюваті версию ПО перед его Налаштування.

Як Оновити прошивку dir 100
Вам Знадоби
  • - мережевий кабель.

Спочатку скачайте відповідну прошивку для вашого маршрутизатора. Уточніть его модель (B1 або D1). Перейдіть на офіційне файлові сховище за адресою ftp://ftp.dlink.ru/pub/Router/DIR-100/Firmware/ и скачайте потрібну версию програмного забезпечення для маршрутизатора. Використовуются ту версию прошивки, яка рекомендована вашим провайдером.

Підключіть обладнання до мережі змінного Струму. За помощью Мережева кабелю з'єднайте порт LAN маршрутизатора з мережевий картою комп'ютера. До порту WAN, в свою черго, підключіть кабель провайдера. Увімкніть комп'ютер и маршрутизатор. Дочекайся завантаження обох прістроїв. Запустіть інтернет-браузер и введіть у его адресності рядок 192.168.0.1. Заповніть поля Login и Password и натісніть клавішу Enter.

Тепер перейдіть в меню Maintenance и в лівій колонці віберіть пункт Firmware Update. Натісніть кнопку Search и вкажіть скачаний файл-прошивку. Дочекайся оновлення програмного забезпечення вашого маршрутизатора. Перезавантажте це Пристрій, відключівші від нього кабель живлення на 1-2 хвилини.

После полного завантаження маршрутизатора повторіть вхід в его web-інтерфейс. Виконано налаштування меню WAN. Використовуются для цього дані, надані вашим провайдером. Зазвічай звітність, ввести настойки, аналогічні тим, Які ві вікорістовуєте при прямому підключенні комп'ютера до інтернету.

Перейдіть в меню LAN и включіть Функції DHCP и NAT. Це дозволити Забезпечити стабільну роботу декількох комп'ютерів всередіні локальної мережі. Підключіть Інші ПК до LAN-портів маршрутизатора. Перезавантажте цею Пристрій. Через Деяк годину мережні карти всех комп'ютерів автоматично отрімають Нові IP-адреси. Переконайся в тому, что Підключення до маршрутизатора ПК отримай доступ в інтернет.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: