» »

Як оплатити телефон через терміналЗ розвитку мобільного зв'язку з'явилися Різні Способи ее оплати. Можна звернути в салон зв'язку и там покластись гроші на телефон, купити картку експрес - оплати або скористати терміналом. Оплата різніх услуг через термінали завойовує все больше популярності у населення, так як це Дуже Зручний, швидко способ, Аджея не вимагає стояти черго в касу. А термінали зараз розташовані в багатьох місцях и з шкірними місяцем їх становится все больше и больше.

Як оплатити телефон через термінал
Вам Знадоби
  • номер телефону, гроші, термінал або карта Сербанка

Для оплати послуг НЕ Потрібні особливі знання чи вміння. Користуватись терміналом не складно, просто стежте за підказкамі, Які з'являються на екрані, та й сама техніка голосової Інструкцією каже, что и як делать. У будь-який момент всегда можна відмовітіся від Операції, натіснувші кнопку «Назад» або «Скасуваті». Отже вам нужно покласть гроші на телефон через термінал. Для цього на сенсорному екрані з меню нужно вібрато необхідну послугу (оплата мобільного зв'язку), потрібного оператора и ввести номер телефону.

Платіжний автомат голосовими командами підкаже вам потрібну операцію. После набору номера телефону, перевірте его, с помощью клавіш «-» и «С» відкорігуйте цифри, підтвердіть, что номер ві набрали правильно и натіснувші кнопку «Вперед».
Покладіть через купюропріймач необхідну суму, підтвердіть оплату, вікорістовуючі кнопку «Сплатити».

Закінчівші оплату, візьміть обов'язково чек.
Альо Врахуй, что здачу термінал НЕ здає, а за оплату услуг может буті утримано комісія. Однак ЯКЩО за оплату и береться комісія, що не Варто відмовлятіся від КОРИСТУВАННЯ терміналом. Оплату КОМІСІЇ можна прірівняті до витрат на транспорт. Комісія НЕ є мінусом у вікорістанні, вона собі віправдовує.

Если Раптена гроші НЕ будуть зараховані, то можна буде звернута в сервісну службу, номер телефону є на чеку. Вас попросять назваті номер терміналу, з Якого Зроблено оплата, номер телефону и дату.

Можна оплатити телефон через термінал Ощадбанку з пластікової карти. Для цього вставте в термінал свою пластикову карту, наберіть ПІН-код. На екрані віберіть запис "Платежі" і категорію услуг («Інтернет и IP-телефонія»).

Появится список провайдерів, віберіть потрібного оператора и натісніть "далі".

У открішемся вікні введіть номер телефону в міжнародному форматі та суму до зарахування на рахунок без копійок. Натісніть "далі" і візьміть чек.Не забудьте взяти свою пластикову карту.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: