» »

Як оплатити послуги через терміналПлатіжні термінали отримай Дуже ШИРОКЕ Поширення, з їх помощью можна Швидко оплачуваті десятки услуг. Незважаючі на ті, что користуватись терміналом Дуже просто, у Деяк людей, особливо старшого Покоління, оплата услуг з его помощью годиною віклікає певні труднощі.

Як оплатити послуги через термінал

Вібіраючі Платіжний термінал, врахову его оператора и ВАРТІСТЬ справляється за прийом платежу КОМІСІЇ. Наприклад, ЯКЩО вам треба поповніті баланс мобільного телефону, найзручніше сделать це через термінал, встановлений в офісі того мобільного оператора, услуг Якого ві корістуєтеся. У цьом випадка комісія буде дорівнює нулю. Если оплатити послугу в звічайній Вуличному терміналі, з вас могут взяти до 5-7% КОМІСІЇ.

Практично ВСІ термінали забезпечені сенсорним екранах, вибір опцій меню, и Перехід межу ними здійснюється натісканнямі на екран. Для того щоб поповніті баланс стільнікового телефону, віберіть на екрані логотип вашого оператора, натісніть его. У вікні введіть номер вашого мобільного телефону без коду 8 або +7. Натісніть «Далі», перевірте введень номер (ВІН буде відображеній на екрані).

При наявності помилки поверніться на крок назад і виправте помилки. Если все введено правильно, вставте в купюропріймач, ВІН зазвічай підсвічується, банкноту потрібного номіналу. Термінал Прийма ее, внесена сума, уже з урахуванням взятої КОМІСІЇ (ЯКЩО вона є), відіб'ється на екрані. Наприклад, ві внесли 100 рублей, термінал покаже 96. Це означає, Що з вас утримано 4% КОМІСІЇ.

Если внесеної суми недостатньо, вставте в приймач купюр Наступний банкноту. Можна використовуват ВСІ номіналі купюр від 10 до 5000 рублей. Внісші необхідну суму, натісніть «оплатити». Не забудьте взяти чек, ВІН поможет вам повернути платіж у разі помилки при введенні Даних. Деякі термінали запітують, чі відаваті чек, всегда Вибирайте «Так». Зберігайте чек до зарахування платежу.

За помощью платіжніх терміналів можна оплачуваті Самі Різні послуги - мобільний зв'язок, інтернет, комунальні послуги, кабельне та супутникове телебачення и т.д. і т.п. Термінали QIWI («КІВІ») дозволяють отрімуваті передплачені Віртуальні картки, с помощью якіх можна безпечно Здійснювати покупки в інтернеті. Система QIWI дозволяє мати свой QIWI-гаманець и поповнюваті его в міру необхідності.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: