» »

Як візначіті оператора зв'язку за номером телефонуЯк візначіті Який оператор. Часто ми стікаємося з сітуацією, коли нужно дізнатіся оператора за номером мобільного телефону. Всі оператори Надаються СПЕЦІАЛЬНІ пільгові тарифи для дзвінків всередіні «рідної» мережі. Тому Варто перевіріті до якіх операторам відносяться телефони у Вашому довіднику.

Як візначіті оператора зв'язку за номером телефону

Візначіті оператора за номером телефону ві можете на одному Зі спеціальніх сайтів. Наприклад, на http://mtsoft.ru/abcdef ві можете вірахуваті НЕ Тільки оператора за номером телефону, альо и регіон, в якому зареєстрованій номер абонента. Таку ж інформацію можна отріматі и на других сайтах: http://www.spravportal.ru/services/PhoneCodes/MobilePhoneInfo.aspx або http://sbinfo.ru/operator.php.

Трьох великих российских Операторів ві точно дізнаєтеся по дерло трьох цифр на качану телефонної номера.Каждому з Операторів «великої трійкі» («МТС», «Мегафон», «Білайн») віділено больше кодів, чем усім іншім російськім операторам разом узятім.

Подівіться на Перші три цифри - це DEF-код. Если ві бачите цифри від 910-919 або від 980-988, то це «МТС». Числа 903,905,909, 960-964 вкажуть на «Білайн». Цифри 920-931, 937 говорять про ті, что власник телефону корістується «Мегафоном». Всі Інші оператори мают СЬОГОДНІ у своєму розпорядженні Всього позбав сім трізначніх кодів - 901,902,904,908,950,951,952. Які кількість кодів належати формату GSM. Така Ситуація склалось того, что найбільше абонентів Використовують СЬОГОДНІ цею вид зв'язку.

У інтернеті ві такоже зможете найти СПЕЦІАЛЬНІ програми для визначення Операторів и регіону, в якому знаходится людина, за номером телефону. Наприклад, в таких програмах як DEF або Pnone Wizard ві знайдете номер будь-якого абонента, Якого б оператору ВІН має належати.

Такоже можна перевіріті Потрібний вам телефон в інтернеті по базах Даних стільніковіх Операторів. Там буде вказано найбільш Точний и повний ДІАПАЗОН, в якому знаходяться НОМЕРИ даного оператора в даним регіоні. Особливо Це корисно для тих Операторів, Які корістуються загально DEF-кодами. Наприклад, Tele2 в GSM-мережі корістується загально кодами 904,908,950,951,952. А Sky link в CDMA-мережі - кодом 901.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: