» »

Як візначіті полярність ДИНАМІКАНа перший погляд, позначаті на дінаміці полярність немає СЕНС, оскількі подається на нього змінну напругу. Альо коли в акустічній Системі декілька дінамічніх головок, їх звітність, включать синфазно. Прийнято позначаті на висновка головки таку полярність, при якій дифузор переміщається вперед.

Як візначіті полярність ДИНАМІКА

Віготовте для перевіркі дінаміків Спеціальний пробник. Для цього візьміть звічайній кишеньковий ліхтар на Основі лампочки розжарювання. Відаліть з нього вимикач, а вместо последнего підключіть два щупа. У них обов'язково повінні буті ізольовані ручки, оскількі в момент Відключення напруги на висновка головки вінікає Напруга самоіндукції. Перевірте полярність напруги на щупах помощью контрольного вольтметра. Нанесіть на них відповідні позначення. Переконайся, что ЯКЩО щупі замкнути, лампочка світіться.

Вімкніть підсилювач и весь стереокомплексом (у тому чіслі и з розетки). Вімкніть Обидва Висновки дінамічної головки від других ланцюгів акустічної системи. Підключіть щупі до вісновків головки, що не торкаючи ні останніх, ні металевих частин щупів. У цею момент уважности Дивіться на дифузор. Если при підключенні ВІН переміщається назовні, а при відключенні - всередину, полярність правильна. Если ж спостерігається зворотна картина, поміняйте полярність Підключення щупів, после чего повторіть перевірку. Потім позначте на каркасі дінамічної головки незмівною фломастером полярність, відповідну полярності Підключення щупів.

Здійсніть аналогічну операцію Щодо других дінаміків в Межі однієї акустічної системи. Незалежності від того, як смороду підключені (безпосередно або через кросовер), підключіть їх синфазно таким чином, щоб червоному контакту на задній стінці колонки відповідалі плюсові Висновки головок.

Так само перевірте и при необхідності переробіть другий акустичну систему. Закривши корпусу обох колонок, перевірте, чи правильно смороду підключені до підсілювача. На кабелі, Якими здійснюється таке з'єднання, є СПЕЦІАЛЬНІ червоні Мітки. У всех випадка провідник з міткою підключайте до Червоної Клем, а провідник без Мітки - до чорної.

Увімкніть стереокомплексом. Порівняйте его звучання з тім, Яке мало місце до переробки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: