» »

Як візначіті свой номер телефону на МТСЯк дізнатіся номер на мтс свой. Статі абонентом МТС в Данії годину Можна не віходячі з дому - в інтернет-магазині на Офіційному сайті | Статистика Компанії. Підключення безкоштовне, А щоб Почати користуватись услуг оператора, треба внести первинний платіж відповідно до умов тарифом. Если ж ві Вже є Клієнтом МТС, то так само самостійно и без праці ві можете дізнатіся свой номер І тарифного план, а ще - Изменить телефонний номер, відновіті сім-карту и налаштуваті другий пам'ять в телефоні.

Як візначіті свой номер телефону на МТС
Вам Знадоби
  • Телефон МТС

Если ві забули свой номер телефону в мережі МТС, ві можете дізнатіся его помощью мобільного порталу. Стільніковій оператор позіціонує Мобільний портал * 111 # як найбільш Швидкий и Простий способ управління услуг МТС Зі свого телефону. Завдяк Мобільному порталу можна самостійно Здійснювати велику кількість Дій, Які раніше Вимагай відвідування салону-магазину МТС або Дзвінка в контактний центр Компанії. Заразитися з мобільним порталом * 111 # Клієнтам МТС цілодобово доступні інформаційні та Розважальні послуги, в тому чіслі Швидкий поиск корисних данніх.Чтобі скористати мобільним порталом, нужно набраті на своєму стільніковому телефоні команду * 111 #. Таким чином абонент виходе в меню, де ВІН может вібрато все, что Йому нужно на Данії момент. Для цього слід натиснута Yes, ОК або «Відповісті», ввести Потрібний пункт меню и Відправити ПОВІДОМЛЕННЯ. ВІДПОВІДІ СЕРВіСУ МТС вінікають на екрані стільнікового телефону І, на Відміну Від СМС-повідомлень, які не зберігаються в пам'яті (їх не доведеться відаляті). Переміщення по меню мобільного порталу безкоштовне. Зміна тарифного плану, а такоже Підключення та Відключення послуги оплачуються згідно тарифного плану клієнта МТС. Гроші спісуються з Рахунку за фактом доставки ІНФОРМАЦІЇ.

Ще один вариант з'ясувати свой номер МТС - набраті Зі свого телефону команду * 111 * 0887 #. Сервіс Доступний БЕЗКОШТОВНО як в домашній мережі, так и при знаходженні в роумінгу по России и за кордоном.

Такоже БЕЗКОШТОВНО можна зателефонуваті за номером 0887 в зоні Дії домашньої мережі и дізнатіся свой номер МТС.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: