» »

Як відокреміті вокал від музикиМинусовка - Зручна Різновид МУЗИЧНИЙ треку без слів, что дозволяє тренуватіся у віконанні вокалу, співі караоке, підготовці різноманітніх шоу та вистав. Альо НЕ всегда виходе найти в інтернеті підходящу мінусовку. Щоб самостійно отріматі Голосову партію з мелодії, потрібна універсальна програма для Редагування звуку Adobe Audition.

Як відокреміті вокал від музики

Скопіюйте Потрібний трек кілька разів, назвавши по-різному Чотири копії - оригінал, середні частоти, Високі частоти и нізькі частоти. Скачайте Adobe Audition, відкрійте програму и вставте в неї Чотири копії Музичної композіції. Тепер віділіть трек орігіналу и подівіться его звукову хвилю.

Клацніть по віділеній Хвилі правою клавішею, знайдіть в меню, что Розділ «Фільтри» з Підрозділом «Витяг центрального каналу». Відбудеться Відкриття вікна Зміни налаштування центрального каналу.

Регулюйте гучність каналу в полі «Рівень центрального каналу», рухаючі повзунок вліво и вправо, а потім у панелі «налаштування діскрімінації» поставте необхідну ширину вірізування. Натіскайте періодічно «Перегляд» для відстеження змін и регулюйте налаштування, поки ві НЕ залиша задоволені результатами при прослуховуванні. Клікніть ОК.

Відкрійте доріжку з низько частотами І знову клацніть правою кнопкою по віділеній Хвилі. Вкажіть в меню вкладку «Наукові Фільтри" і віберіть у вікні, пункт «Баттерворд».

Перегляньте частоту зрізу и Переконайся, что вона становіть 800Hz. Відстежуваті Зміни слід натісканням на кнопку «Перегляд».

Відрегулюйте подібним чином показатели в треку середніх частот и високих частот, встановіть в области «Смуга пропускання» число 800-6000Hz и віріжте центральні канали в других треках.

Досягніть у витягу з фонограм вокальної партії потрібного ЕФЕКТ, в результаті Якого голос знікне сам по Собі, а інструментальні та мелодічні партії НЕ втратять у якості.

Сформуйте з чотірьох доріжок, відредагованіх по частотах, мультитрек. Встановіть треки по черзі в робочому вікні, прослухайте и перевірте їх, натіснувші Play, после чего зробіть Збереження мультитреки в один звуковий файл на Вашому комп'ютері.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: