» »

Як відключіті Автовідповідач на телефоніАвтовідповідач - це послуга, поклікати Допомогті вам не Пропустити ВАЖЛИВО Дзвінок. Если ві в Сейчас не в змозі взяти трубку, телефон дасть можлівість звонящему Залишити голосове ПОВІДОМЛЕННЯ. Прот користуватись такою услуг Любляна далеко не ВСІ, тім больше, что вона є платною.

Як відключіті Автовідповідач на телефоні

Если ві Хочете позбутіся від автовідповідача, зверніться до сервісного центру вашої стільнікової Компанії. Це найчастіше самий розумний и Зручний шлях, что дозволяє без проблем відключіті непотрібну послугу. Прийдіть з паспортом и відмовтеся від автовідповідача, Відключення буде изготовлен БЕЗКОШТОВНО. Крім того, ві зможете дізнатіся, Які ще Платні послуги підключені до вашої сім-карті. Чи не виключено, что ві знайдете ще якісь непотрібні возможности, Які стояти вам великих грошей.

Скорістайтеся мобільним ПОМіЧНИКОМ. Для МТС - це номер 0890, для Білайну - 111, Мегафона - 0567. Зателефоном за потрібною номером оператору и попросіть відключіті Автовідповідач. Дочекайся підтвердження Вашого запиту.

Наберіть Спеціальний код, что дозволяє відключітіся від послуги. Для шкірного оператора ВІН свой:
- МТС - # # 002 #, а потім кнопка виклику;
- Білайн - * 110 * 010 # и натісніть кнопку набору номера;
- Мегафон - * 105 * 602 * 0 # і потім кнопка візова.На ваш телефон має прийти ПОВІДОМЛЕННЯ від оператора зв'язку про ті, что послуга булу відключена. Если запит залішається без ВІДПОВІДІ, зателефоном оператору безпосередно.

Авторизуйтесь на сайті На даний оператора. Процедура реєстрації НЕ позику Дуже багато годині, альо после неї ві зможете управляти своим телефоном: вібіраті Потрібні послуги та відмовлятіся від Зайве. Введіть ваш телефонний номер и подівіться, Які возможности є у даної сімки. Ві отрімаєте такоже повну інформацію про Які Надаються послуги І, Можливо, передумаєте відмовлятіся від автовідповідача, ЯКЩО дізнаєтеся ВСІ йо Властивості.

Деякі оператори, Наприклад Life, автоматично підключають Автовідповідач, коли абонент опинивсь поза зоною роботи мережі. Такий Автовідповідач можна налаштуваті помощью Наступний кодів:
- Повне Відключення - # # 002 #;
- ** 67 * 5100 # - включення автовідповідача, Тільки ЯКЩО лінія зайнятості;
- ** 62 * 5100 # - переадресація, ЯКЩО ві поза зоною доступу;
- ** 21 * 5100 # - переадресація всех вхідніх дзвінків.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: