» »

Як відключіті Білайн-повідомлення



Відключення реклами билайн. Абонентам стільнікового зв'язку Білайн ПРОТЯГ дня розсілаються рекламні ПОВІДОМЛЕННЯ. Екран телефону періодічно включається и на ньом вісвічується інформація. Ця послуга назівається «хамелеон». Вона включена на сім-карті за замовчуванням. У Деяк абонентів підключена послуга «будь в курсі Білайн». Вона Полягає в тому, что ЯКЩО абонент Білайн находится поза зоною доступу, то на его телефон приходити смс-повідомлення з інформацією про пропущені дзвінкі. Абонент может відключіті Білайн-повідомлення самостійно.

Як відключіті Білайн-повідомлення
Вам Знадоби
  • стільніковій телефон, сім-карта Білайн

Вставте сім-карту Білайн в стільніковій телефон. На клавіатурі мобільного телефону наберіть комбінацію з цифр и значків * 110 * 20 #. І натісніть клавішу візов.На екрані вісвітіться напис «запит віконується». Через Деяк годину на мобільний телефон прийде ПОВІДОМЛЕННЯ з текстом «хамелеон, ваш запит Виконано». Білайн-повідомлення будут відключені, и реклама Білайн больше не буде приходити на ваш номер телефону.

Вставте в мобільний телефон сім-карту Білайн. Знайдіть у меню мобільного телефону Розділ БіІнфо. У даним розділі віберіть Підрозділ «хамелеон». Віберіть Підрозділ «актівація» и віберіть функцію «відключіті розсилку». Через Деяк годину ві отрімаєте ПОВІДОМЛЕННЯ з текстом, что підтверджує, что послуга «хамелеон» відключена.

Зверніться в офіс обслуговування абонентів Білайн. І напишіть там письмовий відмову про ті, Що ви не хоче отрімуваті рекламну інформацію. Послуга «хамелеон» Билайн буде відключена.

Зателефоном на номер 0674 05551. Робот повідоміть вам про ті, что ваша заявка прийнятя. Через Деяк годину на ваш стільніковій телефон прийде ПОВІДОМЛЕННЯ про ті, что доставка мобільної реклами відключена. І реклама Білайн больше не буде вас турбувати.

Вставте сім-карту Білайн в мобільний телефон. Наберіть на клавіатурі команду, что Складається з цифр и значків * 110 * 400 #. І натісніть клавішу візова.Функція «будь в курсі Білайн» буде відключена на вашій сім-карті. І смс-оповіщення про пропущені дзвінкі на ваш телефон приходити больше не будут.

Вставте сім-карту Білайн в стільніковій телефон. І наберіть на клавіатурі комбінацію з знаків и цифр * 110 * 1062 #. Потім натісніть клавішу виклик. Функція «будь в курсі + Білайн» буде відключена на Вашому телефоні. Смс-сповіщення про пропущені вами дзвінках, а так само Голосові ПОВІДОМЛЕННЯ від ціх абонентів вас приходити не будуть.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: