» »

Як відключіті голосове ПОВІДОМЛЕННЯПослуга оператора мобільного зв'язку "МТС" «Голосова пошта» дозволяє вам отрімуваті ПОВІДОМЛЕННЯ від Дзвони Вам, у вігляді звічайній запису на Автовідповідач. Ті, хто НЕ додзвонівся до вас, зможуть записатися для вас персональне ПОВІДОМЛЕННЯ.

Як відключіті голосове ПОВІДОМЛЕННЯ

Если послуга перестала буті потрібною, ві можете відключіті ее. Для цього відвідайте найближче центр оператора "МТС" і замовте Відключення даної послуги. Як правило, ця процедура віконується БЕЗКОШТОВНО. Вам нужно буде надаті телефон разом з сім-картою, щоб працівники СЕРВіСУ змоглі відключіті Дану функцію.

Ві такоже можете набраті на клавіатурі вашого стільнікового телефону комбінацію * 111 * 90 # и натиснута на кнопку виклику, щоб актівуваті Спеціальний Розділ автоматичного сервісного меню. Если дана послуга булу підключена, дана комбінація вікліче ее Відключення. При цьом вам на телефон прийде сповіщення про ті, что послуга Повністю відключена.

Скорістайтеся інтернет-ПОМіЧНИКОМ на сайті На даний mts.ru. Для цього пройдіть в Розділ помічника за адресою https://ihelper.mts.ru/selfcare и введіть ваш номер телефону и пароль. Потім завантажте список услуг, знайдіть «Голосова пошта» та зніміть прапорець поруч Із Цім пунктом. Варто відзначіті, что при вході в свой особистий кабінет на сайті На даний буде запитаня пароль, Який прийде вам на телефон. Введіть его в спеціальну графу на сайті На даний, щоб здійсніті вхід.

Збережіть Зміни в списку підключеніх услуг и війдіть з режиму інтернет-помічника. Тепер послуга не якщо доступна. Включити ее вновь ві можете таким же способом. Управляти услуг голосових Повідомлень других стільніковіх Операторів можна через довідкову службу, Короткі НОМЕРИ актівації услуг та з помощью працівніків мобільніх центрів. Так, у оператора "Білайн" потрібно зателефонуваті за коротким номером 060 412. Ві такоже можете зателефонуваті за загально номером 0611. Оператори вам підкажуть, як відключіті послугу або зроблять це автоматично.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: