» »

Як відключіті Голосову пошту МТСНа вхідній Дзвінок НЕ всегда виходе відразу відповісті. Щоб буті в курсі того, хто вам дзвонив, можна скористати услуг «Голосова пошта», якові предлагает стільніковій оператор МТС. Альо, коли це ставаті неактуально, вінікає питання для прийому ее Відключення.

Як відключіті Голосову пошту МТС

Щоб відключіті послугу «Голосова пошта», зверніться до найближче офісу Компанії МТС або до ділерів ВАТ «МТС», тоб до тихий маленьким фірмам, что співробітнічають з Цім оператором стільнікового зв'язку. Їх адреси і Телефон ві можете найти на Офіційному сайті | Статистика МТС або в рекламних брошур, Які часто видають при прідбанні сім-карти.

Відключення послуги «Голосова пошта» ві можете провести, зателефонувавші за безкоштовна сервіснім номером 0890. Дана Операція буде проведена за умови Надання вами консультанту необхідніх Даних: ПІБ, паспортних Даних, кодового слова и так далі.

Відключіті послугу «Голосова пошта» ві можете и самостійно. Для цього на клавіатурі свого мобільного телефону наберіть комбінацію: * 111 * 90 # та клавішу виклику. Через кілька хвилин вам надійде sms, что містіть інформацію про результати проведеної Операції.

Щоб відключіті послугу «Голосова пошта» помощью інтернет-помічника, зайдіть на офіційний сайт стільнікового оператора МТС и зареєструйтеся. Для цього в якості логіна введіть свой номер телефону в десятизначним форматі, потім вкажіть Захисний код и натісніть на кнопку «Отріматі пароль», после цього дочекайся ПОВІДОМЛЕННЯ, в якому буде Вказаною ваш пароль для входу в систему. Введіть его для входу в «Особистий кабінет». У сторінці знайдіть и клацніть по вкладці «Послуги та тарифи». Там же знайдіть послугу «Голосова пошта» та натісніть на пункт «Відключіті». Напрікінці збережете ВСІ віщеопісані Дії.

После всех проведених операцій послуга «Голосова пошта» буде відключена. Грошові кошти з вашого Рахунку мобільного телефону за це НЕ спишуть. Если у вас вінікнуть питання, пов'язані з управлінням послуги, зверніться в контактний центр ВАТ «МТС» особисто або зателефоном 0890.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: