» »

Як відключіті гудок на мтсПослуга «Гудок» (GOOD'OK) від оператора стільнікового зв'язку МТС являє собою заміну звичних гудків на мелодії во время Очікування ВІДПОВІДІ абонента. Через Деяк годину Використання мелодії Деяк все ж хочеться обернутися до звичних гудками.

Як відключіті гудок на мтс

Щоб перестати користуватись услуг «Гудок» и вернуться до звічайній звуків, вам нужно відключіті послугу. Зробити це можна набрати Зі свого телефону сервісний код або увійшовші в свой особистий кабінет «Інтернет-помічник» на сайті На даний МТС.

Щоб відключіті послугу «Гудок», наберіть на своєму мобільному телефоні команду * 111 * 29 # и натісніть клавішу виклику.

Такоже ві можете відключіті послугу помощью «Інтернет-помічника» на сайті На даний МТС. Для цього зайдіть на сайт МТС за адресою www.mts.ru и перейдіть в Розділ «Інтернет-помічник». Тут вам нужно буде ввести номер свого телефону и пароль. Щоб дізнатіся пароль для входу в «Інтернет-помічник», наберіть на своєму телефоні команду * 111 * 25 # и натісніть клавішу виклику. У відповідь вам прийде ПОВІДОМЛЕННЯ з вашим паролем.Введіте пароль разом з номером свого телефону у розділі «Інтернет-помічник», и ві попал в свой особистий кабінет, де зможете НЕ Тільки відключіті послугу «Гудок», а й управляти іншімі доступними вам послуги.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: