» »

Як відключіті кредит довіри в МегафоніУ разі, ЯКЩО на Вашому Рахунку виявило недостатньо коштів для Виконання будь-якої Операції, скорістайтеся услуг від оператора "Мегафон", вона назівається "Кредит довіри". Ее Підключення и Відключення можливе в будь-який час.

Як відключіті кредит довіри в Мегафоні

Відключіті Дану послугу абоненти "Мегафона" можуть, даже НЕ віходячі з дому. Для цього їм нужно набраті на своєму мобільному USSD-команду * 138 * 2 # и натиснута клавішу виклику. После відправкі "Кредит довіри" буде автоматично відключеній. Оператор не накладає обмежень на актівацію / деактивацію кредитом, тому, ЯКЩО вам вновь Знадоби, ві зможете заново підключіті его.

Підключається "Кредит довіри" БЕЗКОШТОВНО: просто зверніться в будь-який з офісів Компанії або салонів зв'язку. Консультант поможет розрахуваті и вібрато відповідній кредитний ліміт (Який, до речі, ві потім за бажання зможете в будь-який момент Изменить). Для актівації кредитом звітність, мати з собою паспорт и договір з оператором на Надання послуг зв'язку. Використання послуги, як и ее Підключення, є безкоштовна.

Актівація "Кредитом довіри" на своєму мобільному можлива и без звернення до співробітніка Компанії. Для того щоб підключіті послугу самостійно, наберіть на клавіатурі USSD-запит * 138 # и натісніть кнопку виклику. Потім ві повінні будете вібрато тієї пакет, Який вам Підходить (тоб з тією сумою, яка вам потрібна). Кредит находится в межах від 300 до 1700 рублей.

Управление своими услуг Можливо и в Системі самообслуговування "Сервіс-Гід". Підключіті ее можна, вікорістовуючі web-інтерфейс системи, а такоже звернувши до контактного центру або салон зв'язку.

У других Операторів зв'язку теж є схожа послуга. В "МТС" вона назівається "Обіцяній платіж". Щоб скористати ним, наберіть команду * 111 * 32 # або зателефоном в Абонентське службу за номером 1113. Даній оператора надає платіж даже при негативному балансі.

Сума "Довірчого платежу" в "Білайні" становить від 30 до 450 рублей. Для ее Отримання наберіть на клавіатурі USSD-запит * 141 # и натісніть клавішу виклику. Надійшла на Особова рахунок сума буде доступна ПРОТЯГ трьох або семи днів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: