» »

Як відключіті кредит на МегафоніЯк відключіті кредит на мегафоні. Кредит довіри віручіть абонентів "Мегафона" в тому випадка, ЯКЩО Раптен на Особова Рахунку виявило недостатньо коштів для Здійснення Дзвінка або відправкі смс-повідомлення. Скористати цією услуг (як, втім, и відключіті ее) можливе в будь-який час.

Як відключіті кредит на Мегафоні

Відключення "Кредитом довіри" можна провести прямо Зі свого мобільного телефону, для цього даже НЕ нужно віходити з дому. Вам буде нужно позбав набраті номер USSD-команди * 138 * 2 # та натиснута клавішу виклику. После того, як оператор получит ваш запит, ВІН Припін дію послуги на Вашому номері. До речі, будь-яких обмежень на Підключення / Відключення "Кредитом довіри" в "Мегафоні" немає: як Тільки Знадоби, ві вновь зможете ним скористати.

У випадка спожи БЕЗКОШТОВНО актівуваті послугу можна як у будь-якому офісі Компанії, так и в салоні зв'язку. Зверніться до співробітніка або продавця-консультанта, ВІН підкаже вам, як нужно правильно розрахуваті кредитний ліміт (або Зроби це сам). Даній ліміт можна буде Згідно легко Изменить. Для Підключення "Кредитом довіри" при зверненні в салон зв'язку ві повінні будете мати з собою документ, что засвідчує особу, а такоже договір з оператором. Користування "Кредитом", як и его актівація, є безкоштовна.

Если ж вам з якоїсь причини незручно Звертатися безпосередно в офіс або салон, підключіть послугу самостійно. Для цього візьміть мобільний и наберіть на его клавіатурі USSD-команду * 138 #, а потім натісніть кнопку виклику. Далі вам звітність, буде візначітіся з розміром кредитного пакету, тоб з йо сумою (вона может буті від 300 до 1700 рублей).

Крім того, управляти услуг на своєму номері можна и с помощью системи самообслуговування "Сервіс-Гід". Правда, перед використаних ее точно нужно підключіті (через інтерфейс системи або в центрі ПІДТРИМКИ абонентів).

Оператор зв'язку "МТС" теж надає подібну послугу, позбав назівається вона "Обіцяній платіж". Для ее актівації скорістайтеся Запитів на номер * 111 * 32 # або зателефоном за номером абонентської служби 1113. Если ж ві є абонентом компании "Білайн", отрімаєте "Довірчій платіж", набравши номер * 141 #. После цього ваш рахунок буде поповнити на суму від 30-ти до 450-ти рублей.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: