» »

Як відключіті Сервіси мтсЕсли ві є абонентом МТС, ві можете без особливая зусіль управляти різнімі сервісамі на своєму мобільному, а самє - підключаті и відаляті послуги без будь-якої сторонньої ДОПОМОГА, а такоже змінюваті тарифні плани віходячі з особістів спонукані.

Як відключіті Сервіси мтс

Для того щоб відключіті будь-яку послугу, вам звітність, Встановити цифровий пароль від 4 до 6 знаків на сім-карті. Це можна сделать с помощью USSD-команди * 111 * 25 #, а такоже зателефонуваті за номером 1115 и слідуваті інструкції інформатора.

После цього вам звітність, зайти на офіційну сторінку МТС. Зверху праворуч ві побачим вкладку «Інтернет-Помічник», клікніть на неї.

Перед вами винне з'явитися вікно, де вам нужно буде вписатися номер вашого телефону, як показано на зразки, завдань вами пароль и натиснута «Войти».

На сторінці, у пункті «Тарифи, послуги та знижки» з'являться ВСІ підключені Сервіси на вашій сім-карті. Щоб відключіті вам нужно навпроти послуги натиснута напис «відключіті».

Далі відкріється вікно з підтвердженням Відключення даної послуги, ЯКЩО ві галі не передумали, то натісніть на вкладку «Вімкнуті послуги». После цього послуги, обрані вами, будут відключені.

Такоже відключіті Підключення послуги можна, зателефонувавші до центру обслуговування абонентів за номером 0890. Дзвінок для абонентів МТС безкоштовний.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: