» »

Як відключіті послугу "Безлімітний інтернет"Если ві не хоче користуватись услуг безлімітного інтернету-якого стільнікового оператора, то можете не оплачуваті щомісячну Абонентське плату, відключівші Дану опцію.

Як відключіті послугу "Безлімітний інтернет"

Способ Відключення послуги «Безлімітний інтернет» безпосередно поклади від вибраному | вами стільнікового оператора. Так, Наприклад, для того щоб у вас щомісяця НЕ спісуваліся Грошові кошти з Рахунку модему або телефону співробітнікамі Компанії «Мегафон», звітність, набраті спеціальну команду для деактівації опції. Існує два Варіанти Відключення:

Відправте ПОВІДОМЛЕННЯ на номер 000929 Зі спеціальнім кодом. Йо можна отріматі на Офіційному сайті | Статистика Компанії, вибрать місце свого проживання.

Наберіть команду * 105 * 3400 * 2 #. После Виконання цієї Дії оператори повінні відключіті ваш поточний тариф.

Що стосується стільнікового оператора МТС, то відмовітіся від наданої ними послуги можна трьома способами:

Наберіть на клавіатурі свого мобільного телефону команду: * 252 * 0 #. У відповідь має прийти ПОВІДОМЛЕННЯ про ті, что послуга булу відключена.

Надішліть СМС на номер 2520 з текстом: 2520.

Відключіть опцію, вікорістовуючі «Інтернет-Помічник».

Щоб перестати користуватись услуг стільнікового оператора «Білайн», звітність, набраті команду: 0674090. После Виконання цієї Дії вам прийде відповідь про ті, что раніше ВСТАНОВЛЕНО вами опція булу успішно відключена. У Деяк випадка Данії способ может НЕ працювати, тому звітність, зв'язати з оператором «Білайн» и вірішіті проблему.

Що стосується стільнікового оператора «Теле 2», то тут відключіті послугу Дуже просто. Наберіть на своєму мобільному телефоні команду: * 105 * 235 * 0 #. ПРОТЯГ десяти секунд ві повінні отріматі ПОВІДОМЛЕННЯ, в якому буде написано про ті, Що ви успішно відключілі послугу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: