» »

Як Відкрити файл на флешціФлешками зараз корістуються багато, практично все. Ось і у вас з'явився цею предмет, Безумовно, дуже корисний. Чи не добре там, як нею користуватись? Це зовсім просто.

Як Відкрити файл на флешці
Вам Знадоби
  • - флешка
  • - комп'ютер або ноутбук

Вставте флешку в роз'єм комп'ютера. Дочекайся, поки на екрані з'явиться діалогове вікно з написа «Полтава | новий Пристрій». У діалоговому вікні віберіть один з пунктів меню, в залежності від того, Що потрібно вам. «Відкрити для перегляду», «Скопіюваті на комп'ютер» або «Нічого НЕ делать». Если флешка містіть фотографії або зображення, Вибирайте пункт «Відкрити для перегляду», в цьом випадка зображення, что знаходяться на флешці, автоматично відкріються в Програмі для перегляду збережений, яка ВСТАНОВЛЕНО на Вашому комп'ютері за замовчуванням.

Если ж ві Хочете Відкрити зображення в іншій Програмі, зробіть Наступний: у діалозі віберіть пункт меню «Нічого НЕ делать». После цього зайдіть в «Мій комп'ютер», віберіть флешку и відкрійте ее подвійнім клацанням міші. Ві побачим ВСІ файли, что зберігаються на ній. Віберіть Потрібний файл, клацніть по ньом правою кнопкою міші и віберіть "Відкрити помощью». У списку програм, віберіть ту, яка потрібна.

Щоб Відкрити для перегляду будь-який Інший файл, що не обов'язково графічний. Так само можна скористати діалоговім вікном, Яке з'являється при з'єднанні з флешки. Або через «мій комп'ютер», вибрать необхідній вам файл и натіснувші на нього двічі для Відкриття.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: