» »

Як Відправити безкоштовна смс, щоб передзвони, в мережі МегафонОператор стільнікового зв'язку «Мегафон» надає своим абонентам послугу «Подзвоні мені», яка дозволяє Відправити безкоштовне sms-повідомлення абонентам будь-якого мобільного оператора России з Проханов передзвоніті. Дана послуга надається даже при Нульовий балансі и при знаходженні в роумінгу.

Як Відправити безкоштовна смс, щоб передзвони, в мережі Мегафон

Если у вас є необхідність попросіті абонента вам передзвоніті просто наберіть на клавіатурі свого мобільного апарата комбінацію: * 144 * номер абонента, якому направлено Прохання # клавіша виклику. Номер телефону звітність, набіраті в національному або міжнародному форматі, Наприклад: * 144 * +7 *********** # клавіша виклику.

Щоб унікнуті спаму, оператором стільнікового зв'язку «Мегафон» ВСТАНОВЛЕНО обмеження на кількість можливіть відправляються Запитів: чи не больше 10 Запитів на добу.

Абоненту, якій ві відправляєте Прохання передзвоніті, прийде sms-повідомлення у форматі: «Абонент +7 ********** просити вас Йому передзвоніті».

После того як ві наберете команду: * 144 * номер абонента, якому направлено Прохання, # та клавішу виклику, вам надійде підтвердження відправлення запиту у вігляді sms-повідомлення у форматі: «Абоненту +7 ********** відправлена Прохання про Вчинення вам Дзвінка ».

Послуга «Передзвони мені" не вімагає Додатковий підключень и НЕ таріфікується.

Крім того, за відсутності грошів на Рахунку мобільного телефону ві можете скористати услуг «поповнити мій рахунок», яка надається БЕЗКОШТОВНО стільніковім оператором «Мегафон». Для того щоб попросіті абонента поповніті ваш рахунок, наберіть на клавіатурі свого мобільного телефону комбінацію: * 143 # + 7 ********** # клавіша виклику, де +7 ********** - номер абонента, якому ві адресуєте запит. Абоненту, якому ві відправілі Прохання про поповнення вашого Рахунку, прийде sms-повідомлення у форматі: «Абонент +7 ********** просити вас поповніті его рахунок». А вам прийде підтвердження в форматі: «Абоненту +7 ********** відправлена ​​Прохання про поповнення вашого Рахунка». Для даної послуги оператором ВСТАНОВЛЕНО обмеження на кількість Запитів: чи не більше 5 на добу и НЕ больше 30 на місяць.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: