» »

Як Відправити гроші на БілайнКомпанія Білайн входити до числа найбільшіх Операторів стільнікового зв'язку. Щоб всегда мати можлівість сделать Дзвінок Із стільнікового телефону, звітність, своєчасно поповнюваті Особова рахунок. Зробити це можна кількома способами.

Як Відправити гроші на Білайн
Вам Знадоби
  • - доступ в інтернет;
  • - Платіжний термінал;
  • - банківська карта;
  • - офіс-представництво Компанії Білайн.

Користувачі Білайн могут поповнюваті баланс мобільного телефону з банківської картки безпосередно на сайті На даний мобільного оператора. Для цього вам звітність, зайти на відповідну сторінку сайту І отріматі пароль для входу в систему. Зробити це просто - введіть в поле номер вашого телефону и натісніть кнопку "Отріматі пароль", ВІН буде вам вісланій в sms.

Отриманий пароль введіть у форму та натісніть кнопку "Войти". После входу в систему вам звітність, зареєструваті вашу банківську карту. Сам процес Дуже просто - на карті буде зарезервовані якась маленька сума, в межах декількох рублей. Если у вас підключена послуга «Мобільний банк», ви тут же отрімаєте sms з інформацією про зарезервованої сумі.

Інформацію про суму введіть в поле підтвердження. Ваша карта буде зареєстрована, а вам вісланій секретний код. Запішіть его, ВІН буде Потрібний вам при здійсненні платежів. Если послуга «Мобільний банк» не підключена, дізнайтеся зарезервованому суму через банкомат. После реєстрації карти ві можете поповніті як свой рахунок, так и рахунок будь-якого Іншого абонента «Білайн». Перейдіть: «Поповніті рахунок« Білайн »-« Свій телефон » . Введіть необхідну суму и секретний код, платіж буде здійсненій. ПЕРЕВАГА способу є відсутність КОМІСІЇ при платежі.

Разом Із секретним кодом вам буде Віслав и спеціальна команда, с помощью Якої ві зможете поповнюваті рахунок з банківської картки безпосередно з телефону. Команда має вигляд: * 100 * секретний код * сума платежу * #. Наприклад, при секретному коді 3456 и поповненні балансу на 500 рублей команда буде віглядаті так: * 100 * 3456 * 500 * #. Набравши команду, натісніть кнопку «Виклик», платіж буде здійсненій.

Ві можете поповніті мобільний рахунок и через будь-який з терміналів оплати. Врахову ті, что Багато термінали стягують комісію за платіж, вона может досягаті 6-7%. Оплату можна здійсніті и безпосередно в офісах «Білайн», в цьом випадка комісія буде дорівнює нулю.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: