» »

Як Відправити запит на МТСАбоненти стільнікового оператора «МТС» за відсутності копійчаних коштів на Рахунку свого мобільного телефону мают можлівість скористати услуг «Передзвони мені». Вона дозволяє Відправити запит Іншому абоненту «МТС», містіть Прохання передзвоніті. Щоб скористати Цім сервісом, й достатньо кілька простих Дій.

Як Відправити запит на МТС

Перед відправкою ПОВІДОМЛЕННЯ потрібному людіні з Проханов передзвоніті, обов'язково Переконайся, что ВІН є абонентом стільнікового оператора «МТС».

Щоб Відправити запит «Передзвони мені» Іншому абоненту стільнікового оператора «МТС», наберіть на клавіатурі свого мобільного телефону комбінацію: * 110 * номер абонента в десятизначним форматі # та клавішу виклику.

Абоненту, якому ві направили запит, протягом декількох хвилин надійде sms-повідомлення Наступний формату: «Передзвони мені, будь ласка», номер вашого телефону и дата відправкі.

Оператором стільнікового зв'язку «МТС» ВСТАНОВЛЕНО обмеження за кількістю Запитів «Передзвони мені": не більше 5 штук на добу. Як Тільки ві цею ліміт вічерпаєте, ПОВІДОМЛЕННЯ Із Проханов передзвоніті НЕ будуть доставлятіся на Вказаною номер.

Если после того як ві відправіте запит, на екрані вашого телефону з'являться будь незрозумілі символи, змініть мову набору ПОВІДОМЛЕННЯ. Щоб Послання Було написано Тільки латинську буквами, тоб з використаних транслітерації, наберіть на клавіатурі свого телефону команду: * 111 * 6 * 2 # та клавішу виклику. Даній метод актуальний для прістроїв, взагалі НЕ підтрімують російську мову.

Для виправлення помилки при відправці запиту на телефоні, з Якого точно можна відправляті Предложения Преса мовою, скорістайтеся іншім методом. Щоб Включити російський алфавіт, введіть на клавіатурі свого мобільного телефону команду: * 111 * 6 * 1 # та клавішу виклику.

Если абонент, з яким вам звітність, зв'язати, що не є абонентом «МТС» російського регіону, скорістайтесь сервісом відправкі sms-повідомлення з сайту стільнікового оператора, Який обслуговує номер необхідного вам людини. У Повідомленні обов'язково вкажіть свои Контактні дані.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: