» »

Як Відправити ммс на билайнДонедавна Відправити ММС ПОВІДОМЛЕННЯ з інтернету на мобільні телефони абонентів «Білайн» Було Неможливо. Альо все змінюється на краще, и тепер відправки ММС доступна на Офіційному сайті | Статистика «Білайн».

Як Відправити ммс на билайн

Тепер для відправкі ММС больше не треба втрачають гроші, ЯКЩО ві Більшу Частину годині проводите біля комп'ютера и Хотіли б порадуваті своих друзів забавним повідомленням або Передат ВАЖЛИВО інформацію у вігляді короткого мультімедійного письма. Перейдіть на сайт «Білайн» за адресою www.beeline.ru и відкрійте Розділ «Відправити SMS / MMS».

Віберіть «Відправити MMS» и натісніть кнопку «РЕЄСТРАЦІЯ», щоб зареєструватіся в Системі. Реєстрація доступна Тільки для абонентів «Білайн». Для реєстрації нужно ввести свой номер телефону, а потім ввести отриманий по SMS пароль.

Відразу после реєстрації вам буде доступні ВСІ Ваші MMS ПОВІДОМЛЕННЯ у вігляді поштової скриньки. Натісніть кнопку «Створити MMS ПОВІДОМЛЕННЯ». У новому меню введіть номер телефону абонента, тему ПОВІДОМЛЕННЯ и текст, а потім прікладіть картинку, музичний файл або відеокліп. Натісніть «Відправити». Ваше MMS ПОВІДОМЛЕННЯ буде передано и Збереже у Вашому меню на сайті На даний в розділі «Відправлені».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: