» »

Як Відправити смс в АвстраліюОдним з найбільш доступних и Поширення способів підтрімування зв'язку Зі знайомості, Які перебувають за кордоном, є обмін смс повідомленнями. Існує ряд способів, за помощью якіх ві можете відправляті СМС-повідомлення практично в будь-яку країну, в тому чіслі и до Австралії.

Як Відправити смс в Австралію

Для відправкі СМС-повідомлення з мобільного телефону відкрійте меню SMS помощью клавіш управління або помощью клавіші Швидкого набору, ЯКЩО ві ее Попередньо налаштувалі. Віберіть пункт підміню, что відповідає за написання нового ПОВІДОМЛЕННЯ. Введіть номер адресата у міжнародному форматі, тоб з міжнароднім кодом мобільного оператора, зареєстрованого в Австралії, тоб "+61". Если ж ві пишете СМС на номер, Який зареєстрованій не в Австралії, альо абонент, что є его власником, находится в ній територіально, використовуются стандартний міжнародний код, закріпленій за оператором адресата. После цього наберіть текст ПОВІДОМЛЕННЯ та натісніть кнопку "Відправити".

Ві такоже можете використовуват можлівість відправкі СМС-повідомлення з сайтів, присвячений даній послузі, Наприклад, http://www.haugsms.narod.ru. Перейдіть по ПОСИЛАННЯ, после чего віберіть Зі списку країн Австралію. Далі вам буде НАДАННЯ вибір оператора, за Яким закріпленій ваш адресат. Віберіть оператора, после чего ві будете перенаправлені на сторінку відправкі ПОВІДОМЛЕННЯ або безпосередно на офіційний сайт вибраному | вами оператора. У первом випадка вам буде нужно вписатися номер телефону в міжнародному форматі й текст ПОВІДОМЛЕННЯ, после чего Відправити СМС, у іншому ж випадка від вас буде нужно скористати картою сайту, щоб найти форму відправкі СМС.

Если ж номер, на Який ві відправляєте СМС, зареєстрованій в іншій Країні, Наприклад, в России, и захи оператору «Мегафон», перейдіть на офіційний сайт Компанії megafon.ru для відправкі безкоштовна ПОВІДОМЛЕННЯ. Точно таким же методом слід скористати у разі ЯКЩО ваш адресат є власником номера, зареєстрованого не так на территории Австралії, альо в Сейчас годині находится на ее территории.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: