» »

Як Відправити факс на поштуДля відправкі факсів по електронній пошті можна скористати спеціалізованімі онлайн-сервісамі. Деякі Сервіси є безкоштовна, Інші стягують щомісячну плату за послуги з відправлення факсу. Такі Сервіси, як eFax, Fax Zero and Got Free Fax Надаються реальний номер, Який можна використовуват для відправкі факсу на адресу Електронної пошта.

Як Відправити факс на пошту

Зареєструйтеся в одному з безкоштовна сервісів, Який дозволяє вібрато номер для відправкі факсом електронною поштою. Переконайся, что у одержувачів, Яким плануєте Відправити факс, такоже є номери, Які прив'язані до обліковіх запісів Електронної пошта. У Іншому випадка, смороду НЕ зможуть отріматі факсімільне ПОВІДОМЛЕННЯ, відправлене з вашого номера.

Відкрійте програму для роботи з електронною поштою або авторизуйтесь в своєму акаунті на сайті На даний поштового СЕРВіСУ (Наприклад, Gmail). Для цього введіть имя користувача та пароль у відповідні поля. Натісніть кнопку Sign In («Войти»). Віберіть опцію Compose Message («Написати ПОВІДОМЛЕННЯ») або Compose Mail («Написати листа»).

Заповніть поля для відправкі факсів на адресу Електронної пошта одержувача. Введіть номер факсу одержувача в поле T («Кому»), Дода короткий описание ПОВІДОМЛЕННЯ в поле Subject («Тема»). Складіть текстове ПОВІДОМЛЕННЯ и введіть его в поле Message («ПОВІДОМЛЕННЯ») або основнову Частину вікна поштової програми або СЕРВіСУ.

Завантажте Збереження на комп'ютері файл у вігляді вкладень. Если звітність, Відправити документ, натісніть на кнопку Attachments («вкладень»), потім Browse («Огляд»), щоб найти шлях до файлу документа на комп'ютері. Переконайся, что відправляється інформація НЕ захищено паролем, доступною не Тільки для читання або зашифрована.

Використовуются опцію Spellchecker («Перевірка орфографії»), щоб найти будь Друкарські помилки и граматичні помилки, Які могут буті в Повідомленні. После Завершення Редагування факсімільного ПОВІДОМЛЕННЯ, натісніть кнопку Send («Відправити»). Для того, щоб отрімуваті факс на електронну пошту від других Користувачів, повідомте їм свой номер. Потім відкрійте поштовий програму або увійдіть до акаунту Електронної пошто и перевірте поштова скринька на наявність факсімільніх Повідомлень.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: