» »

Як очистити кеш пам'ятьСтрого Кажучи, кеш пам'ять - це пам'ять комп'ютера, яка вікорістовується процесором для Тимчасового зберігання найбільш часто вікорістовуваніх Даних. Колі говорять про необхідність «очистити кеш», зазвічай мається на увазі Очищення кеш-пам'яті вашого інтернет-браузера, тоб того місця, де зберігаються Тимчасові файли інтернету. Способ Очищення кешу поклади від того, Яким веб-браузером ві корістуєтеся.

Як очистити кеш пам'ять

Если ві вікорістовуєте Windows Internet Explorer, натісніть на значок «шестерінка» праворуч вгорі сторінки. У віпадаючому меню віберіть «Властивості Оглядач», а в них - вкладку «Загальні». Натісніть кнопку «ВИДАЛИТИ». У відкрілася сторінці відзначте прапорцем «Тимчасові файли інтернету». Натісніть «ВИДАЛИТИ» и «ОК».

У браузері Mozilla Firefox натісніть на помаранчевий значок Firefox. З віпадного меню віберіть пункт «Журнал» - «Стерті недавнього нас немає». У вікні, в рядку «очистити» віберіть годин проміжок «Все». У розділі «Подробности» відзначте прапорцямі Потрібний пункт «Кеш» и натісніть «очистити зараз».

Ще один способ - у розділі «інструменти» (после натіскання на помаранчевий значок браузера) вібрато з віпадаючого меню "налаштування", ще раз «налаштування» и пункт «Додаткові». Віберіть вкладку «Мережа», а в ній Підрозділ «Автономне сховище» и натісніть «очистити зараз».

При вікорістанні браузера Opera натісніть на значок браузера Зліва вгорі сторінки. З віпадного меню слід вібрато Розділ «налаштування», а в них - «ВИДАЛИТИ Особисті дані». Навпроти пункту "Детальна обробка» натісніть на стрілку и відзначте прапорцем вариант «очистити кеш». Натісніть «ВИДАЛИТИ» и «ОК».

Если ваш браузер - Google Chrome, натісніть на значок налаштування («Гайкова ключ») справа вгорі сторінки, з меню віберіть «Параметри», а в них - вкладку «Розшірені». Віділіть прапорцем «очистити кеш». У віпадаючому списку відзначте Период, за Який ві бажаєте ВИДАЛИТИ дані. Натісніть «ВИДАЛИТИ дані веб-перегляду» и «Закрити».

Для браузера Safari слід натиснута на значок налаштування праворуч вгорі сторінки («шестерня»). Віберіть пункт меню «Скинути Safari» и натісніть «Скинути».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: