» »

Як Передат звук із комп'ютера на телевізорІноді при перегляді фільмів на ТЕЛЕВІЗОРІ, звуку комп'ютерних колонок может буті недостатньо. Це можна виправити, Надал телевізору крім зображення Виводити ще й звук, вікорістовуючі всю Потужність своих колонок.

Як Передат звук із комп'ютера на телевізор
Вам Знадоби
  • Паяльник, один або два роз'єми RCA (тюльпан), один роз'єм TRS 3.5 мм (міні-джек), двожільній екранований кабель, чем.

Більшість СУЧАСНИХ телевізорів крім HDMI, S-Video и SCART, мают роз'єми RCA, Які в простолюдді назівають «тюльпанами». Саме через них ми и будемо передаваті звук із комп'ютера телевізору. Если телевізор підтрімує стереозвук, то таких роз'ємів Знадоби два (червоний и білий коннекторах на ТЕЛЕВІЗОРІ), ЯКЩО моно, то Всього один (білий конектор).

На комп'ютері аудіо-вихід может перебуваті, як на матерінській платі, так и на окремій звукової карти, ЯКЩО вона ВСТАНОВЛЕНО. Зазвічай це гніздо має світло-зелений колір. Если звук із матерінської плати у вас розведения на передню панель корпусу, то це гніздо находится спереду, інакше - ззаді. До нього підключається роз'єм TRS 3.5 мм, Який зазвічай звуть «міні-джеком».

Візьміть кабель необхідної довжина и ножем зачистите его з двох сторін. Дійте акуратно, намагайтеся НЕ пошкодіті провід, коли зрізуєте ізоляцію. Оплетку екранах зберіть з одного боку и скрутіть в косичку. Для того, что б процес пайки проходив краще, дротов Попередньо звітність, облудіть. Розберіть «міні-джек» и припаяйте екран до великого пелюстці, а Дві жили до двох маленьким пелюстків. Тепер зберіть роз'єм тому.

Настав час зайнятості іншім кінцем кабелю. Если вам потрібен моносігнал, то припаяйте до зовнішньої Частини «тюльпана» екран, а до центрального контакту обідві сігнальні жили. Перед тім, як пріпаюваті роз'єм до проводу, не забудьте на нього надіті Відгвінчуємо частина роз'єму. Если у вас стереозвук, то екран нужно розділіті на Дві Частини и пріпаяті шкірного частини до зовнішнього контакту «тюльпанів». До центральних контактам обох «тюльпанів» припаивается по одному сигнальному проводу. Зберіть коннекторах и підключіть кабель до відповідніх роз'ємів телевізора и комп'ютера. Тепер звук із комп'ютера буде передаватіся через телевізійні Динаміки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: