» »

Як Передат зображення з комп'ютера на телевізорСучасні телевізори й достатньо просто и вігідно використовуват в якості дисплея для комп'ютера. Якість зображення у таких екранів на порядок Вище, чем у стандартних моніторів.

Як Передат зображення з комп'ютера на телевізор
Вам Знадоби
  • Кабель DVI-HDMI.

Почніть з пошуку відповідніх роз'ємів у відеокарті комп'ютера и ТЕЛЕВІЗОРІ. Відеоадаптері, як правило, володіють двома портами для передачі відеосігналу. Це цифровий (DVI або HDMI) i аналоговий (VGA) роз'єми. У СУЧАСНИХ плазмових и рідкокрісталічніх телевізорах может буті прісутнім й достатньо Багато всілякіх каналів.

Найчастіше це Такі псуй: VGA, SCART, HDMI, «тюльпан» и стандартну антену вхід. З'єднання комп'ютерного блоку з телевізором можна здійсніті по двох каналах: VGA-VGA або HDMI-HDMI. Існують такоже СПЕЦІАЛЬНІ кабелі, что дозволяють з'єднуваті псуй DVI и HDMI, т.к. Обидва ціх роз'єми прізначені для передачі цифрового зображення.

Як приклад розглянемо Останній вариант. Придбай перехідник DVI-HDMI або аналогічній кабель. З'єднайте відеоадаптер комп'ютера з телевізором. Увімкніть Обидва Пристрої. У налаштування телевізора віберіть Данії порт (HDMI) основних Джерелом сигналу.

Займіться налаштування комп'ютера. Відкрійте панель управління и перейдіть в меню «Оформлення та персоналізація». Віберіть пункт «налаштування роздільної здатності екранах». ВІН винен знаходітіся в підменю «Екран».

Подальші налаштування залежався від мети Підключення телевізора. Віберіть функцію «розшіріті цею екран». При актівації даного параметра робоча область вашого екранах буде розширено за рахунок телевізора. Це дозволити одночасно використовуват декілька активних Додатків.

Віберіть пункт «Дублюваті екранах». У даного випадка на Обидва дисплея буде Виводити ідентічне зображення. Природно, ЯКЩО ві підключіте телевізор без монітора, то додаткові налаштування: практичніше не Потрібні. Задайте необхідній Дозвіл, щоб Забезпечити НАЙКРАЩА Якість зображення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: