» »

Як перейти на новий тариф в мережі МегафонОператор стільнікового зв'язку «Мегафон» радує КЛІЄНТІВ новімі тарифними планами й достатньо часто. Дізнатіся Параметри свіжіх тарифів можна на сайті На даний Компанії. Для Зміни тарифного плану й достатньо прийти в офіс «Мегафон», Відправити USSD-запит або скористати услуг «Сервіс-Гід».

Як перейти на новий тариф в мережі Мегафон
Вам Знадоби
  • - мобільний телефон;
  • - Достатньо кількість коштів на балансі.

Для Зміни тарифного плану ві можете звернута в найближче офіс обслуговування КЛІЄНТІВ мережі «Мегафон». Попросіть оператора розповісті вам про Нові тарифи и віберіть один з них. Або Запропонуйте свой тарифний план, Обраний заздалегідь. Працівник залу змініть ваш тариф на новий, и после 00:00 за Москве ВІН Набуда ЧИННОСТІ. За зміну тарифного плану в офісі стягується плата 40 рублей з балансу телефону.

Ві можете Изменить тарифний план самостійно, вікорістовуючі USSD-команду. Наберіть на телефоні USSD-запит * 105 * 20 # и натісніть кнопку Дзвінка. У відповідь вам прийде ПОВІДОМЛЕННЯ з назв вашого потокового тарифом и буде запропонована его зміна. Если ві відповісте «2», робота з сервісом завершитися. У разі відправкі у відповідь цифри 1 вам покажуть ВСІ доступні для Зміни тарифи. Віберіть вподобання план и відправте ПОВІДОМЛЕННЯ з йо номером. Если у вас Достатньо коштів на балансі, и зміна тарифу можлива, вам підтвердять операцію. После 12 години ночі Зміни набудуть ЧИННОСТІ. На місяць ві можете делать НЕ больше 10 USSD-Запитів. ВАРТІСТЬ Самостійної Зміни тарифного плану становіть 30 рублей.

Для Використання системи самообслуговування «Сервіс-Гід» перейдіть на сайт системи. Введіть номер телефону и пароль. Если ві НЕ пам'ятаєте б або не добре там пароль для доступу в особистий кабінет, зробіть USSD-запит * 105 * 00 #. Вам надішлють новий код. Увійдіть в «Сервіс-Гід», віберіть у меню пункт «Послуги та тариф», потім «Зміна тарифного плану». Вкажіть Бажанов тарифний план и дату переходу на нього, натісніть кнопку «Замовити». Ваш тариф змініться в зазначеній день.

Ві так само можете Відправити SMS-повідомлення з кодом Бажанов тарифного плану на номер 000500, заповнити заявку на сайті На даний «Мегафон», Відправити лист на електронну адресу, доступний у Вашому регіоні, або звернута до інформаційно-довідкової служби 0500. Зміна тарифного плану Відбудеться после РОЗГЛЯДУ заявки або в 12 години ночі по Москве.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: