» »

Як переключіті модем в режим роутераІноді вінікає необхідність підключіті декілька комп'ютерів до однієї Лінії з'єднання з Інтернетом. Альо НЕ Багато хто знає про ті, что можна використовуват звічайній ADSL-модем в якості маршрутизатора (роутера).

Як переключіті модем в режим роутера
Вам Знадоби
  • ADSL-модем, мережевий концентратор (можливо), мережеві кабелі.

Відразу Варто звернути уваг на один Дуже ВАЖЛИВО фактор: далеко не ВСІ ADSL-модеми підтрімують режим роутера. Візначіті Данії тип модемів можна як за зовнішнім виглядах, так и заглянув в інструкцію до пристрою.

Если у ADSL-модему Присутні кілька портів Ethernet (LAN), то ВІН співуче может Виконувати Функції маршрутизатора. Альо підключіті декілька комп'ютерів до модему з одним таким порту не складає труднощів. Просто доведе прідбаті ще й мережевий концентратор. Ось такий приклад ми зараз и розглянемо.

Підключіть ADSL-модем до Лінії з'єднання з Інтернетом. Зазвічай ее Функції Виконує телефонна лінія, для Підключення до Якої вам Знадоби спліттер. Це Пристрій входить в стандартну комплектацію багатьох модемів.

З'єднайте мережевий концентратор з портом Ethernet модему. Підключіть до концентратора ВСІ комп'ютери, з якіх ві плануєте віходити в інтернет.

Увімкніть один з комп'ютерів (ноутбуків) i відкрійте браузер. Введіть у его адресності рядок IP-адреси модему. Йо ві можете дізнатіся, прочитавши керівництво Опис користувача цього пристрою.

Знайдіть меню WAN або «налаштування з'єднання з Інтернетом» и відкрійте его. Задайте необхідні параметрами для потрібніх пунктів. Звічайній нужно вказаті логін и пароль доступу до сервера, тип каналу передачі Даних и вариант шіфрування. Збережіть налаштування.

Відкрійте меню LAN або «налаштування локальної мережі». Віберіть протокол передачі Даних PPPoE або L2TP. Увімкніть функцію DHCP, ЯКЩО така підтрімується Цім прістроєм. Збережіть Зміни и перезавантажте модем.

Переконайся, что з'єднання з Інтернетом на комп'ютері ВСТАНОВЛЕНО. Если цього не став (а причина может Криту у відсутності Функції DHCP), то відкрійте налаштування локальної мережі на комп'ютері. Введіть статичність IP-адресою, а рядки «Основний шлюз» и «Бажанов сервер DNS» Заповніть IP-адресою ADSL-модему

Повторіть алгоритм, описів у восьмому кроці, на всех других комп'ютерах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: