» »

Як перенести зображення з комп'ютера на телевізорПідключення телевізора до комп'ютера дозволяє перетворіті ПК в мультімедійну станцію. Крім того, подібне з'єднання дозволяє використовуват телевізор як Основний або додатковий монітор.

Як перенести зображення з комп'ютера на телевізор
Вам Знадоби
  • Кабель HDMI.

Для передачі зображення на екран телевізора звітність, використовуват Спеціальний кабель. До его Вибори нужно підійті з усією ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ. Если ві Хочете Забезпечити НАЙКРАЩА Якість зображення, використовуются цифрові канали передачі Даних.

Придбай HDMI-кабель для Підключення відеокарті до телевізора. Если на відеоадаптері присутній порт DVI, Придбай перехідник відповідного формату.

Виконано з'єднання відеокарті з відповіднім портом телевізора. Дану процедуру можна Проводити Зі включенням прилаштувати. Тепер відкрійте меню налаштування телевізора и віберіть джерело сигналу.

После Виконання описом Дій на дисплеї ТБ має відобразіться фонова картинка робочого столу комп'ютера. Це означає, что новий екран Визначи системою. Если цього не став, відкрійте меню налаштування дисплея в Windows.

Перейдіть в меню «Підключення до зовнішнього екрана». Натісніть кнопку «Знайти». Дочекайся появи Иконки нового дисплея. Віділіть ее лівою кнопкою міші и активом пункт «Дублюваті екран». Використання даного режиму сінхронної роботи прізведе до того, что на дисплеї телевізора и монітора буде Виводити однакове зображення.

Для Спрощення сінхронної роботи з декількома дисплеями рекомендуються використовуват функцію Розширення екранах. Віділіть іконку телевізора в діалоговому меню налаштування и активом Данії режим.

Колі вам нужно буде запустіті фільм або переглянути зображення на великому екрані, просто перемістіть вікно вікорістовуваної програми за кордону комп'ютерного монітора.

Обов'язково віберіть відповідне Дозвіл екрана после Підключення телевізора. Використовуются Тільки ті параметрами, Які доступні видеоадаптеру и телевізору. Чи не використовуются телевізор як основного дисплея, ЯКЩО ві плануєте періодічно відключаті цею Пристрій від відеокарті.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: