» »

Як переписати караокеНайчастіше коли ві Хочете сделать копію з караоке-диска, ві стікаєтеся з проблемою, что Записаний вами-диск не чітається. Для того щоб правильно переписати диск з караоке, вас, швідше за все, будут Потрібні СПЕЦІАЛЬНІ програми. Наведемо кілька порад, Які могут віявітіся корисностей в такій сітуації.

Як переписати караоке

Для того щоб сделать копію з диска з караоке, вам Знадоби CD-RW прівід, Який буде підтрімуваті режим зчітування та запису аудіо-треків и субканалов. Наприклад, скорістайтеся Plextor 48-24-48A або іншімі аналогічнімі моделями, використовуются такоже МОДЕЛІ других фірм, Які підтрімують Дану функцію.

Зверніть уваг, что недорогі МОДЕЛІ CD-RW пріводів найчастіше НЕ підтрімують Цю функцію, а значити диски запісуватіся у вас не буде. Причина в тому, что частина відеоряду та CD-I программа, яка запісується на субканалов, зазвічай Виступає в роли завантажувача для більшості побутових апаратів (особливо у ФІРМИ LG), отже приводь, на якіх ві копіюєте караоке диски, повінні Володіти можлівістю зчітуваті и запісуваті ЦІ субканалов.

Далі візьміть програму CloneCD. Увійдіть в ПРОФІЛЬ МК "диски мультимедіа", не забудьте поставити галочку на пункт "вважати дані субканала аудіо треків" (це обов'язково) i створіть образ на HDD. У підсумку на віході ві повінні отріматі три файли. У одному з них у вас буде Збереження образ диска, у іншому - ВСІ дані субканалов, в третьому - Необхідна службова інформація CloneCD.

Если ві бачите перед собою Тільки два файли, то причина может буті в тому, что ві невірно здійснілі настройку програми, або ж ваш прівід попросту не підтрімує функцію копіювання субканалов. Если Все йде нормально, то просто вставте чистий диск и здійсніте запису образу через тієї ж Профіль. Готово, ві Зробили копію з караоке диска.

Такоже можете спробуваті завантажити караоке файли з інтернету и Записати їх на диск. Багато сайтів з подібним контентом предлагают вам програми, Які дозволяють створюваті Власні композіції и запісуваті їх на носії. Просто задайте в пошуковику необхідні умови и Вибирайте з представленого різноманіття ті, что до душі вам.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: