» »

Як переслаті гроші на Інший номер в мережі МегафонСтільніковій оператор «Мегафон» надає своим абонентам послугу «Мобільний переклад», Завдяк якій можна перевести Частину суми Зі свого мобільного Рахунку на рахунок Іншого абонента. Зробити й достатньо просто.

Як переслаті гроші на Інший номер в мережі Мегафон

Для Здійснення мобільного переказу на рахунок Іншого абонента в Першу Черга перевірте наявність коштів на своєму Рахунку. На ньом после проведення даної Операції винне залішатіся не менше 150 рублей. Крім того, Мінімальна сума для переказу становіть 10 рублей.

Потім підключіть послугу «Мобільний переклад» на своїй sim-карті. Для цього відправте безкоштовне sms-повідомлення з цифрою «1» на короткий номер 3311.

Далі переведіть Грошові кошти на Абонентський номер мережі «Мегафон», зробім запит Наступний змісту: * 133 * сума переказу в рублях * десятизначний номер абонента (Наприклад, * 133 * 100 * 921ХХХХХХХ) i клавішу виклику. У запіті обов'язково вкажіть ВСІ сервісні знаки, Які вказані в прікладі, інакше ВІН не якщо Оброблення оператором «Мегафон».

Потім на ваш номер телефону надійде sms-повідомлення, что містіть код актівації переказу коштів. Даній код відправте відповіднім повідомленням на номер, з Якого ВІН надійшов. У разі, ЯКЩО ві НЕ відправіте отриманий код, переказ не якщо здійсненій, і гроші з вашого Рахунку Чи не спишуть.

ПРОТЯГ декількох хвилин абоненту, якому ві переводили гроші Зі свого мобільного Рахунку, надійде зазначена вами сума, а ві отрімаєте sms-повідомлення про вдале здійсненні переказу.

За КОЖЕН здійсненій переказ, Незалежності від его суми, з Вашого Рахунку буде спісуватіся комісія в розмірі 5 рублей.

Віробляті переказ коштів Зі свого мобільного Рахунку на рахунок Іншого абонента ві можете не більше 5 раз на добу.

Переказ копійчаних коштів з вашого мобільного Рахунку может буті здійсненій Тільки абонентам стільнікового зв'язку «Мегафон».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: