» »

Як платіті за інтернет МТСМобільні оператори предлагают своим абонентам все больше и больше услуг. Це и стільніковій зв'язок, и обмін повідомленнями: як текстовими, так и відео-та фотофайли. Звічайній ж, однією з найпопулярнішіх услуг є мобільний інтернет. Сама ж компанія-провайдер намагається сделать свои послуги Дуже зручне для клієнта. Тому проблем з тим, як оплатити, Наприклад, інтернет взагалі НЕ вінікає.

Як платіті за інтернет МТС

Ві можете оплатити послуги інтернет МТС через термінали оплати послуг. Для цього вам звітність, на екрані терміналу вібрато відповідне поле. Потім введіть номер телефону, Який обслуговує ваш тариф. После чего вкажіть суму (вона поклади від вашого тарифом), завантажте в термінал гроші и отрімаєте чек. Послуга оплачена.

Ще один способ, як можна оплатити послугу інтернет від МТС, - платіж з мобільного телефону. Если ві вікорістовуєте мобільний інтернет, то вам звітність, просто Відправити відповідне ПОВІДОМЛЕННЯ на сервісний короткий номер. Наприклад, в Москве це 089025. Далі, слідуючі підказкам системи, оплатіть послуги інтернет.

Оплатити послуги провайдера ві можете и через сам інтернет. Для цього зайдіть в Спеціальний Розділ «Поповніті рахунок» на сайті На даний http://mts.ru. У спеціально відведеному полі введіть номер телефону, на Який вам Надаються послуги інтернет. Потім вкажіть суму и способ оплати - помощью банківської карти або з Особова Рахунку, тоб з Рахунку телефону. Натісніть «Підтвердіті». Чек можете Роздрукувати на прінтері.

Можете оплатити інтернет від МТС помощью банківського переказу. Для цього ві можете або скористати банкоматом того фінансової встанови, в якому у вас Відкритий рахунок, або інтернет-банкінгом. І в тому, и в Іншому випадка Необхідна одна и та ж інформація: номер телефону и сума до оплати.

Можете скористати таким варіантом оплати послуг інтернет від МТС, як карта оплати. Прідбаті таку можна в будь-якому офісі Компанії стільнікового оператора або в багатьох торгових павільйонах и магазинах. Максимальний номінал картки 500 р. Так что, залежних від суми, Вибирайте ті кількість карт, Яку вам звітність,. Щоб актівуваті карту и зарахувати гроші на свой рахунок, слідуйте підказкам на зворотній стороні картки.

Оплачуваті послуги Компанії-провайдера ві можете и в офісах мобільного оператора. Для цього вам Достатньо буде просто прийти, назваті свой номер и суму до оплати. Фахівця офісу відасть вам чек про оплату. Подібний же принцип сплаченого інтернету Діє и в різніх торгових точках, де пріймають платежі за послуги мобільніх Операторів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: