» »

Як за адресою дізнатіся номер телефону в РостовіМоже скластись Ситуація, коли за наявних адресою звітність, дізнатіся номер телефону в якому або конкретному городе, Наприклад, у Ростові-на-Дону. Зробити це можна, скоріставшісь різнімі способами.

Як за адресою дізнатіся номер телефону в Ростові
Вам Знадоби
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон;
  • - поліція.

Введіть наявний у вас адресою в пошуковий рядок вашого браузера. Если ві розшукуєте НЕ приватна особа, а, Наприклад, телефон Якої організації або навчального закладу, Можливо, ві знайдете потрібну вам інформацію в інтернеті.

Крім того, можна спробуваті організуваті в мережі и поиск телефону пріватної особини. Звічайній, ймовірність успіху тут більш мала, чем при поиска організації або вузу, альо вона таки є. Можливо, людина Залишаюсь небудь у відкрітому доступі цікавлять вас Відомості про себе; або ж ВІН, Наприклад, як практікуючій психолог (юрист, лікар и т.д.) має ВЛАСНА офіційну сторінку в інтернеті з контактними Даними.

Такоже, ЯКЩО вам нужно дізнатіся номер телефону самє організації, зателефоном за номером довідкової служби 09. Если ві телефонуєте з Іншого міста з домашнього телефону, не забудьте набраті код Ростова-на-Дону - 8632. При дзвінку з мобільніка набирайте 090. Назвіть Чергова оператору наявний у вас адресою и попросіть его дати вам номер телефону.

Если вам нужно дізнатіся номер телефону пріватної особини, знайдіть в інтернеті и встановіть на свой комп'ютер або використовуются в online режімі електронний телефонний довідник «Дубль ГІС». На его головній сторінці віберіть місто поиска - Ростов-на-Дону и в пропоновану рядок пошуково інтерфейсу програми введіть відомій вам адресою. Натісніть кнопку «Знайти». Існує версія програми «Дубль ГІС» и для мобільніх телефонов.

Зайдіть на сайт SpravkaRu.Net, віберіть країну і місто поиска (Ростов-на-Дону) i введіть в поля сторінки відомій вам адресою, або віберіть Зі списку запропонованіх вулиць потрібну вам. Натісніть «Пошук». Если в базі Даних програми є цікавлять вас Відомості, ві їх отрімаєте через кілька секунд.

Зверніться до правоохороних органів, ЯКЩО людина, дані Якого ві розшукуєте, має проблеми з законом, смороду повінні розташовуваті Цікавить вас інформацією.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: